İngilizce eğitim sistemi Konuşarak Öğren Bayilik veriyor.

Türkiye nin en pratik ve en ekonomik İngilizce eğitim sistemi Konuşarak Öğren geliştirdiği benzersiz eğitim programıyla İngilizce eğitimini Türk insanına en pratik ve etkili şekilde sunuyor. Günümüz iletişim araçlarından Telefon, Skype ve Cep Telefonu kullanılarak kişi bulunduğu her yerden eğitime katılıyor.  Kullanıcıları dil seviyeleri tespit edildikten sonra e-mail adreslerine gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile e-kitaplarına ulaşıyor ve konuşmalarını e-kitap konusu üzerinden yapıyorlar. Her gün sistem tarafından gönderilen yeni 10 kelimeyi eğitmenleriyle yaptıkları konuşmalarda cümle içinde kullanarak konuşuyorlar ve buda kişinin kelime öğrenme hızını 5 kat daha fazla arttırıyor. Hafta içi her gün belirledikleri saat aralıklarında ABD li eğitmenler tarafından aranarak günlük 10 veya 20 dakika tercih ettikleri pakete göre sabit telefon, skype veya cep telefonu üzerinden birebir konuşarak eğitim alıyorlar. Kullanıcının mail adresine 2 saat içerisinde yaptığı görüşmenin ses kaydı gönderiliyor ve kullanıcı hatalarını ve eksiklerini kontrol edebiliyor.


Konuşarak Öğren İ.T.Ü (İstanbul Teknik Üniversitesi) ve KOSGEB tarafından desteklenerek Çalışmalarına İ.T.Ü Maslak Kampusu Teknoloji Geliştirme Merkezinde Devam etmektedir.
Konuşarak Öğren Türkiye çapında 500 ün üzerinde katılımcıya ulaşarak eğitimini sürdürmekte ve Ekim ayı itibariyle yelpazesini biraz daha genişleterek yurt çapında bayilikler vermeye başlayacak. İngilizce konuşmak isteyen herkesin kullanacağı pratik, ekonomik ve avantajlı eğitim paketleriyle yurt çapında oluşturacağı bayilerine eğitim alanında alternatifler sunarak öne çıkmalarını sağlayacaktır. İlk etapta düşük yatırım bütçesi ile bayilikler vererek, bayilerine programın tanıtım, sunum ve satış eğitimiyle birlikte pazarlama ve saha çalışmalarında kullanacağı basılı ve dijital görsel materyallerde sağlayacaktır. Daha detaylı bilgi almak için www.konusarakogren.com adresini ziyaret edebilir veya bayi@konusarakogren.com adresine mail atabilirsiniz. 

3 YORUMLAR

  1. Arkadaşlarım bahsediyordu ama pek inceleme fırsatı bulamamıştım. Kulağa hoş geliyor. Denemekte fayda olabilir.

  2. İntersan bir site oldu tebrikler bide yurtdışı eğitim ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorum ilginiz için tesekkur ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here