İngo Sıcak Su ile Kalıplanabilir plastik Fikri

Ingo kolay şekillenebilen sağlam bir plastik olma özelliği taşıyor. Bu ne işe yarar diye sorabilirsiniz ama emin olun günlük hayatta çözüm bulamadığınız bir çok şeye çare olabilir.

Ingo
Ingo

Örneğin çok sık kullandığınız şarj kablonuzun usb giriş tarafında hafif bir soyulma oldu. Bu soyulmanın kopma boyutlarına gelmesini önleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ingo ürününü kaynar suda biraz bekletmeniz ve ardından soyulan bölgeye istediğiniz şekilde yapıştırmanız.

Ingo kurudukdan sonra sağlam bir plastik yüzey oluşturuyor. Yapabilecekleriniz sadece bununla sınırlı değil. Çıkarmanız gereken bir vida var ancak vidaya uygun bir anahtarınız yok belki inanmak zor gelecek ama ingo sayesinde bu baş belası vidayı yerinden çıkartabilirsiniz.

Ingo tam anlamıyla çok amaçlı kolay şekillenebilen bir plastik. Bu mükemmel özelliğine rağmen üretimi de satışı da oldukça ucuz. İndiegogo’da bu projenin gerçekleşmesi için proje sahibinin talep ettiği yatırım tutarı bile komik bir rakam. 3500 dolar. Proje şu ana kadar 1600 doları toplamış durumda. Muhtemeln kalan 33 günde istediği yatırımı alacak. Link: Ingo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here