İnovatif ürünler markalara hayat veriyor

Freşa, 2011’e inovatif ürünlerle girdi
FREŞA Multivitaminli Maden Suyu’nun B ve C vitaminleri içeren çeşidi mandalina, yeni tasarımıyla raflarda yerini aldı. Aile boyu 1 litrelik şişesi ilgi çeken Freşa’nın yeni madensuyunda vücudun ihtiyacı olan birçok mineral de bulunuyor. Freşa Multivitaminli Mandalina, sindirimi kolaylaştıran bikarbonat, bedenin gerekli su ihtiyacını koruyan sodyum, sindirim sistemini daha iyi çalıştıran potasyum ihtiva ediyor.


Doğu-Batı sentezli restoranda iş fırsatı
İNTABLE,Almanya’da geliştirilen iş fikri, doğunun ocakbaşı keyfi ile batının teknolojisini birleştiriyor. Müşteriler açık büfeden aldıkları yiyecekleri masalarında, tam otomatik döküm ızgarada, kendileri pişirip yiyorlar. Firma Almanya’da 2003 yılında kuruldu. Türkiye’de faaliyete ve franchise vermeye yeni başlıyor.


Kenton’dan doğa dostu çevreci paket
KENTON, lokomotif ürünü Hamur Kabartma Tozu ve Şekerli Vanilin’i, jelatin ambalajlara göre çok daha fazla çevreye duyarlı olan, yeni 10+5’li karton kutularda piyasaya sundu. Sektörde pişirme yardımcıları kategorisinde ilk kez hayata geçirilen bu yeni sunum sayesinde, kabartma tozu ve vanilin kutularındaki ürünler kolaylıkla muhafaza edilip, kullanımı kolaylaşıyor.Sabah

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here