Inslip Telefon Ve Tabletler İçin Rahat Kullanım Aksesuarı

2

Tabletler ve akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri yeni sorunlar da ortaya çıkmaya başladı. Sosyal sorun bir yana maddi sorunları ele alalım. Dikkatsiz kullanımlardan kaynaklı veya istem dışı olaylardan kaynaklı düşme ve buna bağlı cihaz hasarlarının tamiri malesef cihazın fiyatına eş değer bir rakama tekabül ediyor. Bu tip durumlar oldukça can sıkıcı.

ınslip mfgSosyal medya’da bir çok caps görmüşsünüzdür. İphone’u lağama düşen gencin dramı gibi. İlginç ama bu gerçekten bir dramdır. 3.000 TL verip aldığın bir telefonu lağama düşürmek gerçekten üzücü. Bu tip durumların önüne geçmek ve yeni kazanç yolları elde etmek için bir çok firma telefon aksesuarları adı altında telefon koruma adı altında büyük bir pazar geliştirdiler.

Buna bağlı bir çok ürün piyasaya sokarak paraya para demediler hayal edemeyeceğiniz miktarlarda paralar kazandılar. Bu kickstarter proje ile de bir telefon koruma aksesuarı ile karşı karşıyayız. Oldukça faydalı bir ürün olan Inslip kullanım alanı açısından oldukça geniş. Kickstarterda almayı hedeflediği yatırım 30.000 dolar olan Inslıp MFG firması istediği yatırıma ulaşacak gibi görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here