Intek Win Ceos Bilişim Teknolojileri Bayilikler Verecek

33

Ceos Bilişim Teknolojileri A.Ş

Intek Win, bilişim ve teknoloji alanında oldukça büyük yatırımlara imza atmış Ceos Bilişim Teknolojileri A.Ş markasıdır. İntek Win 2015 yılı itibarı ile hayata geçirdiği bilişim ve teknoloji marketi bayiliği projesi ile İzmir merkezli bir firma olup, Türkiye geneli franchise bayilik vermektedir. İntek win bayiliği oldukça büyük avantajları içinde barındıran, bayilerin kazanmasına yönelik desteklerin firma tarafından uygulandığı bir projedir. İntek win bayilik projesinde hedeflerimizden ilki bilişim ve teknoloji alanındaki hizmet ve ürünlerin aynı çatı altında müşterilerimize sunulması, müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarını giderebildiği mağazaların olmasının yanısıra aynı zamanda bilişim hizmetlerininde verildiği bayi adayına oldukça iyi bir kazanç elde ettiren ve müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir teknoloji marketi projesidir.

intekwin
intekwin

Rakiplerimizin aksine Intek Win müşterilerine ve bayilerine sunduğumuz avantajlar ve imkanlar saymakla bitmez, bizi rakiplerimizden ayıran en büyük farklılıklarımızdan ilki sadece merkezi lokasyonlar yerine, küçük konsepte sahip bayilik modelimiz ile il merkezlerine bağlı ilçelerde bile Intek Win Mağazası kurulabilir, diğer teknoloji marketlerinin aksine fiyat seçeneklerinin daha uygun olduğu, kaliteli ürün haricinde ürün çeşidinin bulunmadığı bir mağaza modelidir. Intek Win Ailesi olarak müşteri memnuniyeti bizim için oldukça büyük önem taşımakta, firmamızın tüm satış politikaları, kalite politikaları ve insan kaynakları politikaları bu yönde şekil almaktadır. İntek win bayilik almak isteyen yatırımcılara büyük kolaylıklar sağladığı gibigenç girişimcilerin desteklenmesi ve ticari hayata atılmaları adına firma olarak gerekli destekleri vermektedir. İntek win ailesi olarak yöneticilerimiz, hissedarlarımız, çalışanlarımıza kadar tüm kurumsal yapımızda bayilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyeti esas alınmıştır. Ceos Bilişim A.Ş. markası olmanın sorumluluğunu üstünde taşıyan firmamız, intek win markası ile 2015 yılı itibarı ile Türkiye ve Avrupa teknoloji marketleri pazarındaki yerini almıştır. 2015 yılı itibarı ile intek win trade projesi ile hem internet sitemiz üzerinden hemde mağazalarımız üzerinden satışı gerçekleştirilecek olan ve farklı paket çeşitlerine sahip wintrade ceos bilişim teknolojileri projesidir. Win trade ile kobiler, esnaflar ve ithalat, ihracat yapan şirketlerin bilişim alanındaki hosting, domain, internet sitesi gibi ihtiyaçları karşılanmakta, üyelik sistemi ile çalışılmaktadır. Geleceğe emin adımlar ile ilerleyen intek win ailesi olarak bayi adaylarımıza şimdiden başarılar diliyor bizi seçen müşterilerimizin ve bayilerimizin başarılı ve bol kazançlı bir ticari hayat geçirmeleri adına sürekli kendimizi yenileyerek vizyonumuzu asla daraltmadan ilerlemekteyiz. İntek Win Ailesi

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:
Değerli Bayi Adayımız ; İntek win ailesi olarak markamızın, bayilerimizin ve şirketimizin güvenliği, sürdürülebilirliği ve kalite politikalarımız gereği bazı bayilik koşulları yönetim kurulumuz tarafından belirlenmiş olup bu hükümler dahilinde bayilik başvuruları değerlendirilmektedir.

1 – Bayi Adayı ile İlgili Şartlar:

a) 18 yaşını bitirmiş olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
b) Yüz kızartıcı, hürriyeti bağlayıcı ve ağır ceza suçlarından hüküm giymemiş olmak ve bu suçlardan sabıkası bulunmamak
c) Mağazamızın açılacağı bölgenin nüfusunun en az 30.000 kişi olması
d) Mağazamızın açılması planlanan ilde başkaca bir intek win bayisinin bulunmaması
e) Bayi başvuru departmanımızın yapacağı ön araştırma neticesinde aday inceleme raporunun olumlu yönde olması
f) Bayi adayının intek win bayiliğini işletmek ve gerekli bayilik ödemelerini karşılayabilecek maddi güçte olması
g) Bayi adayının intek win tarafından verilecek olan işletmecilik eğitimini tamamlamış olması
h) Bayi adayının kendisinden istenilen evrakları bayi temsilcisine ön başvuru kabul aşamasında göndermesi
ı) Bayi adayının en az lise mezunu olması
i) Ortak yatırım planı ile bayilik alacak adayların her birinin başvuru kriterlerine uyması
j) Bayiliğin açılması planlanan bölgenin fizibilite raporlarının olumlu olması Yukarıda belirtilen şartlar haricinde gerekli bilgilendirme ve bayi bilgilendirme klavuzunun yer aldığı bilgilendirme e postası bayi temsilcisi ile yapacağınız görüşme sonrası tarafınıza gönderilecektir.

Bayilik başvurunuzun hayırlı olmasını sizinde intek win ailesine katılmanızı temenni ederiz . İntek Win Ailesi
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 3
Franchising / Bayilik Destekleri:
Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri, Finansal Destekler

Franchise Bayi Yetkilisi: Ceos bilişim teknolojileri a.ş
Telefon numarası: 0232 484 22 23
Email : info@intekwin.com
Web site: www.intekwin.com
Adres Bilgileri: Akdeniz mahallesi Vali kazım dirik caddesi atabay iş merkezi no:13/85 pasaport- Konak – İZMİR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here