İnternet üzerinden balık satıyor

Kayıkçı Balıkçılık ortaklarından Hüseyin Eğilmez (41), yaklaşık 1 ay önce kurdukları internet sitesi üzerinden 2 adet kamerayla canlı yayın yapmaya ve sipariş almaya başladıklarını bildirdi.

Eğilmez, ortaklarıyla birlikte balık satışını değişik bir şekilde yapmayı düşündükleri sırada akıllarına internet üzerinden satış yapma fikrinin geldiğini belirterek, “Teknoloji çağında yaşadığımız ve çağa ayak uydurmak amacıyla balıkları internet üzerinden satmaya karar verdik. Daha sonra bu fikri geliştirdik ve uygulamaya koyduk” dedi.

Balık haline gelemeyecek müşterilerin balık tezgahını görebilmesi ve sipariş verebilmesi amacıyla geliştirdikleri sistemin yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Eğilmez, şöyle konuştu:

“2 kamera vasıtasıyla canlı yayın yapıyoruz. Ayrıca iletişim paneli üzerinden de sipariş alıyoruz. Müşterilerimizin balık haline gelerek balık alması ile internetten sipariş vermeleri arasında herhangi bir fiyat farkı bulunmuyor. Balığı müşterilerimizin isteği üzerine temizledikten sonra adreslerine teslim ediyoruz. Müşterilerimiz de, kapıda pos cihazı veya nakit olarak ödemelerini yapabiliyor. Çanakkale merkezi ve Kepez beldesindeki her adrese siparişleri ulaştırıyoruz. Kısa bir zaman olmasına rağmen müşterilerden yoğun talep alıyoruz. Talep giderek artıyor. Biz de satışlardan memnunuz.” Hürriyet

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here