İnternetten Kendi İşinizi Kurmak İstermisiniz

İnternetten Kendi İşinizi Kurmak İstermisiniz
İnternetten Kendi İşinizi Kurmak İstermisiniz

Son günlerde facebook ve twitter başta olmak üzere internetin her yerinde birçok çalışma platformu karşınıza çıkmış olabilir. Tıkla kazan, mail oku kazan, anket doldur kazan, reklam izle kazan, video yükle kazan gibi birçok uydurmaca ve emek sömürüsüyle karşılaşabilirsiniz. Hatta size içeriğinde 3 kuruşluk bilgi dahi bulunmayan sanal e-kitap satmaya çalışabilirler.

AMAN DİKKAT!!!
Çok kazanacaksınız dedikleri rakamların kaynağını araştırın. Ortada bir ürün yoksa, bir ticaret yoksa devasa rakamlardan oluşan primler maalesef hayal olarak kalacaktır.

İnternetten Kendi İşinizi Kurmak İstermisiniz
İnternetten Kendi İşinizi Kurmak İstermisiniz

Siz internet kullanıcılarının değerlendirmesine sunduğumuz iş fırsatında ise %100 yerli sermayeli firmamızın ürün gamındaki yüzlerce çeşit ürünlerin satışından sağlanan cirodan %46’lere varan oranlarda pay alabileceksiniz.
SAKIN, ürün satışı deyince, elinize bir katalog alıp kapı kapı dolaşıp satış yapacağınızı ya da internetten ürün tanıtımı yapacağınızı düşünmeyin!!! Son derece gelişmiş bir platformda, profesyonel ekip arkadaşlarıyla ürün satışı ya da tanıtımı yapmadan sadece ama sadece evinizdeki internet bağlantısını kullanarak çalışabileceğiniz mükemmel bir iş fırsatını sunuyoruz size. Evet yanlış okumuyorsunuz!!!

Herhangi bir diploma, tecrübe ya da yeteneğe gerek yok. Sahip olmanız gereken tek şey sağlam bir internet bağlantısı ve günlük ayırabileceğiniz birkaç saat. Hepsi bu kadar. Eğer, bu iş imkânı ilginizi çekiyorsa ve daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayarak ÖN BAŞVURU FORMU’nu doldurun. Formu doldurduğunuzda otomatik olarak tanıtım videomuza yönleneceksiniz ve en kısa sürede yetkili arkadaşlarımız bilgilendirme için size ulaşacaktır.

ÖN BAŞVURU FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYIN:
http://ekisilanlari.tr.gg

10 YORUMLAR

 1. Bugünkü konumuz Huncalife ile Network Marketing alanında Kazanç

  Network Kelime Anlamı Ağ Demek
  Marketing Kelime Anlamı Pazarlamadır.

  Bizi burda bağlayan Network değilde Marketing kısmıdır. Çünkü bizim işimiz sadece ve sadece pazarlamadan ibarettir. Nedir bu Marketing sistemlerinin temelinde yatan?

  Örneklendirelim
  Turkobir
  Huncalife
  Avon
  Herballife
  Lorems (Erol Marketing)
  Amway

  gibi sektörlerin ve bunun dışında bi kaç yeni bu işe girmeyi çabalıyan fakat güvenilmez firmaların Reklamlarını Yapıyoruz. Farkındaysanız bu tarz network firmaları asla reklam ile uğraşmaz ve reklam vermez bunu kendi kullanıcısından bekler. Kullanıcı firma reklamını yaptıkça normal reklam şirketlerine ödenmesi gereken ücretin %50sini şirket size öder.

  Bunları açıklamamın en derin sebeplerinden bir diğeriyse Marketing sistemi ile çalışanlarda Bir sermayeye ihtiyaç duymazsınız Sıfır Risk dedikleri sadece budur.

  Benim size anlatıcağım Firma Hunca Life

  Bu firmamız Köklü bir firma 54 yıllık derin bir Geçmişi olduğu için güvenilir.
  Parfümde Sektör Lideri + Pazar Tecrübesi
  40 Ülkeye İhracat yapan bir firma (Güvenilir)
  1400den fazla ürün (Ar-Ge ve üretim gücü)

  Bazen marketing yapmak için bile güvelir şirketlere ihtiyaç duyarız bu güveni veren Firmalardan birisidir HuncaLife.

  TURQUALİTY ile dünyanın zirvesine oynayan bir firmadan bahsediyoruz burda.

  TURQUALİTY Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. Bu önemli bir etkendir 10 yılda 10 firma arasında devlet ttabanlı markalaşma yolunda ilerlemektedir.

  Burda bunları anlatmamın sebebi bu işi yapmak isteyen takım arkadaşlarını aramaktayız. Yok Link kısalt kazan yok Tıkla kazan reklam izle kazan kitap oku kazan vs gibi zor işlerle uğraşmak yerine sadece emeğinin karşılığını bu sistemle fazlasıyla alabiliyorsunuz..

  Bu sistem sayesinde Kendi Alt yapı grubunu oluşturabiliyorsunuz
  Alt grupta genişlik ve derinlik sağlayabiliyosunuz
  Alt grubunu geliştirebiliyorsunuz
  Ve kesinlikle yalnız değilsiniz.

  Benim burda ki amacım tamamen marketing sistemleri ve Ve ağlarını sizlere anlatmaktı. Eğer bu işi ben yaparım diyen arkadaşlar varsa Sizlere konuyla ilgili fazlasıyla yardımcı olabilirim.
  Konuyla ilgili sorularınız varsa özelden veya konu altından dile getirebilirsini.

  Bırakın Hayatınız Değişsin ve Kendi işinizin Patronu Olun.

  http://www.huncalife.com.tr/default.aspx?ReferenceID=19fbaa87-22cf-4f0a-9f11-1c827e053e69

 2. Merhaba arkadaşlar,

  İçinde bulunmuş olduğum sistemden biraz bahsetmek istiyorum.

  Görev bazlı iş sisteminde sizde evinizde veya iş yerinizde internette geçirdiğiniz vakti değerlendirip paraya dönüştüre bilirsiniz.

  Günde iki saat ilgi ve yeteneğinize göre görev yaparak kazanıyorsunuz. İşimizde ürün satmak,pazarlama,ikna etmek gibi şeyler yok. Sadece kendi kişisel kazanç linkinizi internette reklam ediyorsunuz (şuan benim yaptığım gibi).

  Sistemin detayları ve detaylı bilgi için bana ulaşa bilirsiniz.

  İşimizle ilgili inceleyebileceğiniz linkler:

  http://ortakheyecan.com/isbasvuru_hat56?pi d=4fd25faed3093

  http://kazancinburada.blogspot.com/

  İletişim bilgilerim

  Skype : serap.bozkurt1

  Gsm : 507 648 19 70

 3. Memurlar, ev hanımları, 18 yaşını doldurmuş öğrenciler, işçiler, çaresiz misiniz yoksa çare SİZ misiniz? Biz diyoruz ki çare SİZsiniz. Eğlenmeyi seven aynı zamanda para kazanmak isteyen tüm arkadaşlarımızı Yüzyılın kazanç kapısı olarak baktığımız işimizi dinlemeye ve kazanmanın keyfini sürmeye bekliyoruz. Lütfen linke tıklayıp veya kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırıp (http://bit.ly/z5HYZM) işimizin ayrıntılarını öğrenerek aramıza katılın.

 4. Merhaba arkadaşlar,
  Bu devirde kadrolu eleman istihdam etmek zor. Sigortası var, yemeği var, yol parası var.
  Firmamızın yapılacak bir sürü de işi var. Biz de bu işleri siz evden internetten yaparsınız diye ümid ediyoruz :)
  Buyrun web sitemizi ziyaret edin. Sevdiğiniz işi yapın! Ek gelir elde edin..

 5. İnternetten para kazanmanın hem eğlenceli hemde kaliteli yolunu arayıp durduk. Biz bu sistemde yatarak kazanıyorsunuz demiyoruz tamamen sizin emeğinizle oluşacak kaliteli bir kazanç kapısından bahsediyoruz. günlük 1,5-2 saatinizi zaten girdiğiniz internete ayırıyorsunuz ve bizim göstereceğimiz reklam yöntemlerini kullanıyorsunuz. İşimizi dinleyin hoşunuza gitmezse (hoşunuza gideceğinden eminim) kaybedecek birşeyiniz olmayacak ama zaten zaman geçirdiğiniz internetten ek gelir sahibi olabilirsiniz. http://www.youkazan.tr.gg adresimizi ziyaret edin ve kazanmaya başlayın.

 6. Selam, sizde hem alışveriş yapıp (öyle mücevher, altın vs gibi değil evinizin normal ihtiyaçları) hem de para kazanmak ister misiniz? Normal markete gittiğinizde alışveriş yaptığınızda kasa da size şunu diyorlar mı?

  – Durun durun bizden alışveriş yaptığınız için size para ödüyoruz.

  Demezler ama aşağıdaki linki tıklarsanız, hem evinizin vazgeçilmez ihtiyaçlarını karşılarsınız hem de para kazanırsınız. Nasıl? Mantıklı ve kazançlı değil mi? Devir ekonomi devriyse ona göre hareket etmek lazım değil mi?
  http://www.goo.gl/BCofp

 7. Ek iş fırsatı !!!

  Sizlere Zamanınızı esir almayacak Teknik bilgi ve deneyim gerektirmeyen Anında kazanmaya başlayabileceğiniz Otomatik olarak çalışacak İş fırsatları sunuyoruz

  Aşağıdaki satırlardan en az biri bile sizi ifade ediyorsa doğru yerdesiniz demektir

  – Bütün zamanımı almayacak yorucu olmayan bir iş istiyorum.
  – Saatlerce uğraştıktan sonra bir arpa boyu bile yol alamadığım boş işlerden bıktım artık.
  – Kazancımı almak için paypal gibi ismini dahi duymadığım sistemlerle uğraşmak, aracı kurumlara para ödemek istemiyorum.
  – Tüm kazançlarımı banka hesabıma almak istiyorum.
  – Hemen adapte olabileceğim, anlaşılır bir iş istiyorum.
  – Bir sorunum olduğunda karşımda bir muhatap bulmak istiyorum.
  – Yaptığım işten zevk almak istiyorum.
  – Klavye ve mause kullanmak dışında hiçbir teknik deneyimim yok ! Ben de internetten kazanmak istiyorum..

  Evet, emekliler, ev hanımları, çalışanlar, öğrenciler…

  Ek bir gelire sahip olmak isteyen herkese sesleniyoruz !!!
  Bu kez doğru yerdesiniz.

  İşimizle ilgilenen arkadaşlarımızın aşağıdaki linki tıklamaları yeterlidir.

  http://www.goo.gl/H4mOy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here