İnternetten Para Kazandıran Uygulamalar – Temmuz 2015

Bir çok akıllı uygulama ve web sitesi internetten para kazandırmayı hedeflemektedir. İşte son zamanların en fazla para kazandıran telefon ve internet uygulamaları.

internnetten-para-kazanmak

Bazı akıllı telefon ve bilgisayar uygulamaları sadece reklam göstermek ve hizmet vermek dışında para da kazandırabiliyor. En popüler ve göz önüne çıkan para kazandırma araçlarını sizler için derledik.

Swagbucks

Basit bir şekilde hazırlanmış olan web sitesi, kullanıldıkça, nakit para, hediye kartları ve çeşitli hediyeler kazanma imkanı sunuyor. Bu ödüllere sahip olabilmek için site üzerinden, anket doldurmalı, arama motorlarını kullanmalı, çeşitli konu ve ürünlere yorumlar yapmalı, indirimli ve kampanyalı alışverişler yapmalı, ve sitenin sahip olduğu çeşitli oyunları oynamalısınız. İlk üyelikte 5 dolarlık hediye de hesabınıza ekleniyor. Ayrıca websitesi A+ notu alarak güvenilirliğini kanıtlamış bir platform.

Akıllı Telefon Anekt Uygulamaları

Bir çeşit anket uygulaması olan iSay, anket dolduruldukça puan kazandırıyor. Kazanılan puanlar daha sonradan nakde çevrilebiliyor. Denemek için önce üye olmalısınız.

Ayrıca aynı tarzda Earning station, Opinion Outpost, Pro Opinion gibi akıllı telefon uygulamaları da bulunuyor.

NCP

National Customer Panel adının kısaltması olan NCP akıllı telefon uygulaması, alışveriş yaptığınız sebze ve meyvelerin fotoğraflarını, uygulama üzerinden paylaşmanızı istiyor. Böylece üreticilere geliştirilmesi gereken ürünler konusunda yardımcı olunuyor.

Uygulamayı doğru kullanmak için satın aldığınız barkodları uygulamaya taratarak uygulama üzerinden paylaşmalısınız. Her hafta, yaptığınız alışverişlerden puanlar kazanıyor ve nakde çevirebiliyorsunuz.

Bookscouter

Basit bir iş fikri. İlk yapmanız gereken BookScouter adlı uygulamayı telefonunuza indirmek ve uygulamayı kullanmaya başlamak. Uygulama üzerinden oldukça ucuza, daha yüksek fiyatlara satabileceğiniz, kitaplar bulabiliyor ve satın alabiliyorsunuz. Bu sayede kendi ikinci el kitapçınızı kurabilirsiniz.

 

Sponsor

3 YORUMLAR

 1. BUGÜNE KADAR BİLGİSAYARINIZ SİZE HİÇ PARA KAZANDIRDI MI.. ?
  HAYIR SESLERİNİ DUYAR GİBİYİM..
  BENİM BİLGİSAYARIMDA HİÇ PARA KAZANDIRMIYORDU..
  TAKİ.. KAİROS TEKNOLOJİ İLE TANIŞANA KADAR..
  ÜSTELİK HER AY İNTERNETİ ÖDEDİM, ELEKTİRİK PARASINI ÖDEDİM, MAUSE BOZULDU – FAN BOZULDU YİNE BEN ÖDEDİM..!!
  VE TANIŞTIGIM KAİROS TEKNOLOJİ İLE:
  ***Üye yapmadan,
  ***Ürün satmadan,
  ***Aktiflik olmadan,
  SADECE,
  Bilgisayarımı günde ”10 SAAT” çalıştırdım..
  KULANMADIGIM Hard Diskimİ Güvenlik firmasına kiraya verdim ve bilgisayarım benim için çalışıp bana para kazandırdı VE SONGAZ KAZANMAYADA DEVAM.. Sizde 0 risk ve minimum %250 kar marjı ile ek gelir elde etmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.. Yaptıgımızın işin ayrıntılı bilgisi için grubumuza davetlisiniz. Grubumuzda ki video ve paylasımlarımız ile merak ettıklerınızı öğrenebilirsiniz..
  https://www.facebook.com/groups/885341014896618/?fref=ts

 2. arkadaşlar ben kazanıyorum neden sizde kazanmayasınız müşteri bulacağım satiş yapacağım derdi yok yapmanız gereken bilgisayarınızı 10 saat açık bırakmak ben günde 4,09 dolar kazanıyorun ve para almadığım için gönül rahatlığı ile size tazvsiye ediyorum ttps://cabinet.kairosplanet.com/register/#8f9f4c

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here