İntron Bilişim Bayilikler Verecek

intron
intron

Firma İsmi : İntron Bilişim
Bayilik Kategorisi : Bilgisayar, Bilişim, BT
Kuruluş Yılı : 1998
İNTRON, bilişim teknolojileri alanında kurum ve kuruluşların alt yapıları ile ilgili bütünleşik çözümler üreten proje ve mühendislik şirketidir. İNTRON, İstanbul, Ankara ve İzmir`de bulunan ofisleri ile Türkiye genelinde geniş bir alanda hizmet vermektedir. İntron, alt yapı çözümlerinde sorunsuz yazılım ve donanım bütünlüğü sağlamak için kendi alanında lider donanım ve yazılım üreticileriyle çalışmaktadır.

INTRON, kendi içinde sürekli eğitime ve standartlara çok önem vermektedir. Bu amaçla gerekli tüm süreçleri tamamlayıp TSE, ISO 9001-2008 ve ISO 27001 belgelerine sahip olmuştur. Müşterilerine de bu standartlar ölçüsünde hizmet vermektedir. Firmamızın üretmiş olduğu 5651 sayılı yasaya uygun, web yetkilendirme ve url filtreleme yapan, zaman damgalı olarak logları tutabilen FIRELOG cihazı için Türkiye genelinde bayilikler verilmektedir.

Bayilik Şartları : Halihazırda bir bilişim bilgisayar bt firması ya da bu sektörlere yakın satış yapan bir firma olması.
Bayilik Destekleri : Genel teknik ve satış destekleri imkanları sağlanacaktır.
Bayilik Yatırım Maliyeti : yok

Yetkili Kişi : Umut Altınok
Telefon : +90 232 462 67 38
Web sitesi : www.intron.com.tr – www.firelog.com.tr
E-Mail : umut.altinok@firelog.com.tr

1 YORUM

  1. Bayilik hakkında bilgi verirmisiniz. Bilgisayar bilişim firmasıyız. aradığımız bir sektördü bu umarım uygunuzdur bayilik için. Lütfen e posta ile haberleşelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here