iOS için Gelişmiş Klavye Uygulaması

iOS için Gelişmiş Klavye Uygulaması

iPhone kullanıcıları bilirler ki mesajlaşırken ve yazı yazarken kullanılan standart klavye bir çok eksikliğe ve zorluklara sahiptir. Next Keyboard bu sorunları ortadan kaldırıyor.

a7d97b5baeae70d262a56330ca3f115b_large

Geliştirilmiş klavye sahip olduğu özellikler ile mesajlaşma ve yazı yazma deneyiminizi çok üst seviyelere çıkarıyor. Sahip olduğu ekstra özellikler, kolaylıklar ve kısa yollar ile çok daha hızlı ve doğru bir şekilde yazmanızı sağlayan klavye sadece iOS işletim sistemleri için geliştirilmiş durumda.

Standart klavye hakkındaki sorunları ve çevreler tarafından belirtilen eksiklikleri sıralayan firma bir liste yapmış. İşte standart klavye hakkındaki eleştiriler.

– Daha hızlı yazabilmenin bir yolu olmalı. – Daha kolay bir şekilde tek elle yazı yazılabilmeli. – İmlecin daha kolay bir şekilde hareket ettirilebilmesi gerekli. Bu sayede gerekli düzeltmeleri daha kolay bir şekilde yapabiliriz. – Büyük harf yazımın açık ve ya kapalı olduğu anlaşılamıyor. – Smiley bulmak çok zor. – Kendime özgü kişisel ve düzenlenebilir bir klavye oluşturamıyorum.

Yukarıda bahsi geçen tüm eleştiriler kullanıcılar tarafından yapılmışken Next Keyboard geliştiricileri tüm sorunları giderdiklerini belirtiyor. Klavye sayesinde daha hızlı bir şekidle tek elle yazılabiliyor, smileylere kolayca ulaşılabiliyor, tek bir parmak hareketiyle imleç hareket ettirilebiliyor ve klavye kendinize özgü bir şekilde kişiselleştirilebiliyor.

 

Ürün Kickstarter üzerinden tanıtılıyor. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here