iPhone aksesuarlarını 3 mm kalınlıkta toplayabilen iPhone kılıfı

9

Tüm iPhone aksesuarlarını 3 mm kalınlıkta toplayabilen iPhone kılıfı

ReadyCase, Apple’ın popüler cihazı için tasarlanmış 3 mm kalınlığında çok özellikli bir telefon kılıfıdır. Eğer bir iPhone kılıfı veterinerlere hayvanların kalp atışlarını izleme imkanı sağlıyor ise, bunun nedeni muhtemelen tek bir benzer üründe diğer pek çok cihaz ve yardımcı uygulamanın olabileceğidir. ReadyCase, tüm iPhone aksesuarlarını 3 mm kalınlıkta toplayabilen çok özellikli telefon kılıfıdır.

iPhone kılıfı
iPhone kılıfı

Oldukça başarılı bir Indiegogo kampanyasının sonucunda, ReadyCase dayanıklılık için uzay endüstrisi seviyesinde alaşım malzemelerden yapılmıştır. Telefonu koruma işlevinin yanında, pek çok yararlı özellliği de bünyesinde barındırıyor. ReadyCase’in sahip olduğu en belirgin özellikler arasında kulaklık klipsi, iki çakı ile entegre çoklu alet cihazı, tornavida, şişe açacağı, entegre lens koruması ile üç adet iPhone uyumlu kamera lensi ve 8 GB ya da 16 GB kapasitede sürücü bulunuyor. Aşağıdaki video, ReadyCase’in nasıl çalıştığını gösteriyor.

ReadyCase’in Los Angeles merkezli üreticisi, hem iPhone 4 ve 4S hem de iPhone 5 için birer adet olmak üzere kılıfların 8 GB versiyonu için 40 Dolar’dan başlayan ön sipariş fiyatları belirledi. Bu arada, perakendeciler için başlangıç paketi de 2500 Dolar’dan başlıyor. Teknoloji dostu girişimciler: Siz de erkenden bir tane ister misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here