IQ Akademi Bayilik Veriyor

Küçük Liderler Akademisi; Kurumsal yönetim ve paylaşımı esas alan, günümüzde teknolojik ve bilimsel yarışta ülkemizi umut ettiğimiz çağdaşlık düzeyine taşımayı kendine hedef edinmiş, 2000’li yılların başlarında Ankara da kurulmuş 10 farklı eğitim kurumunun yöneticileriyiz. Bireyselliğin önemli olduğuna inanan fakat birlikteliğin en önemli güç ve erdem olduğunu bilen ODTÜ’leriz.

IQ Akademi Bayilik
IQ Akademi Bayilik

Geleneğimiz, araştıran ve sorgulayan, hızla gelişen teknolojiye ve kaynaklara her koşulda uyum sağlayan, , ailesine, çevresine ve ülkesine hizmet etmeyi borç bilen bir kuruluşuz. İstanbul Aydın Üniversitesi Akademisyenlerinin danışmanlık yaptığı IQ Aritmetik Küçük Liderler Akademisi, IQ AKADEMİ bünyesinde kurulmuştur.

Türkiye de ilk olarak uygulamaya koyduğumuz tabletle abaküs (IQMAN) aritmetik eğitimi sürekli olarak AR-GE ekibimiz tarafından güncellenmekte ve ülkemizin çocuklarına uygun olarak eğitim hizmetini vermektedir. IQ Aritmetik akıllı tahta ve online eğitimle birlikte e- dergi ve zengin yayın içeriğiyle daha hızlı, daha kalıcı öğrenme imkanı sunmaktadır.
Amacımız, Çocuklarımıza IQ Aritmetik sayesinde matematik korkusu yaşatmadan zihinsel ve bedensel gelişmesine yardımcı olmak, onları yarının dünyasına hazırlamaktır.

Hedefimiz, Ülkemizdeki her çocuğun mental aritmetik programını almasını sağlamaktır; bu vasıtayla çocuklarımızın sorun çözmelerine, yaratıcılıklarının gelişmesine, algı düzeylerinin arttırılmasına, dikkat düzeylerinin yükseltilmesine hızlı ve doğru karar verebilme yetilerinin gelişmesine ve analitik düşünce kapasitelerinin güçlenmesine yardımcı olmaktır. Böylece kendilerine güvenen özgüveni gelişmiş bireyler yetişecektir. IQ Aritmetik Küçük Liderler Akademisi.

Küçük Liderler Akademisi Bayilik İletişim Bilgileri
Yetkili Kişi: Erdal BİÇER
Adres : Öveçler 1042. Cad.No:158 Çankaya / ANKARA.
Tel : +90 312 478 67 67(PBX)
GSM : +90 507 769 99 99
E-mail: info@iqaritmetik.com
Web : www.iqaritmetik.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here