İş fikirleri Get A Grip

İş fikirleri Get A Grip 3
Tezgah Yenileme

İş fikirleri Get A Grip

İş fikirlerinde örnek olarak tanıtacağımız şirket Amerika’dan Get A Grip. Bu şirketin kurucusu Ryan Dillard üniversite sıralarında eksiğini gördüğü bir alanda yakaladığı iş fırsatını gerçek bir başarı hikayesine dönüştürdü. İş faaliyet alanı olarak bozuk ve eski küvetleri yenilemek, yaralı veya rengini sevmediğiniz mutfak tezgahlarını yeniden şekillendirmek, eski ve yıpranmış dolaplarınızıda yeniymiş gibi göstermek olarak seçen Ryan Dillard şu an Amerika’da 2012 yılında tavsiye edilen franchise veren firmalar sıralamasında bulunuyor.

17 işletmesi olan Get A Grip’in 16 sı franchise alan girişimciler tarafından işletilmekte. Bu işe başlamak için gereken yatırım miktarı ise 43 – 93.000 dolar arasında yatırım yapmak zorunda. İş fikrine ait görsellerdende anlaşılacağı gibi bu yenileme işi ülkemizdede talep göreceğine inandığımız bir yapıya sahip. Eski ve bozulmuş olan mutfak tezgahı, küvet ve dolaplarınızı yenilemek sizlerede masraflı olabilir. Bu yüzden tekrar elden geçirmek mantıklı olabilir.

Firmanın iş fikrini uygularken kullandığı malzemeleri web sitesinden inceleyebilirsiniz. Get A Grip ile ilgili iş fikrini yeniden tasarlayarak yapmanız mümkün ama bu konuyu bir bilenle yapalım düşüncesine girerseniz web sitesinden bayilik ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Firma Bilgileri
Corporate Office and Showroom
GET A GRIP, Inc.
11840 Cochiti Rd SE
Albuquerque, NM 87123
Office: 505.268.0929
Fax: 505.268.2776
Toll-free: 800.290.6004

Web Adresi : Get  A Grip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here