İş Fikirlerine Mi İhtiyacınız Var? İşte Size Tam 55 İş Fikri (01-15)

İş Fikirlerine Mi İhtiyacınız Var? İşte Size Tam 55 İş Fikri (01-15)
5 dk
Son güncellenme: 21/12/2019
İçeriğe Ait Başlıklar 1 Başlık

İş fikirlerine mi ihtiyacınız var

Bugün onbinlerce insan evde yapılan bir iş kurmayı düşünüyor ve bunun için iyi sebepleri var. Ortalama olarak, insanlar iş hayatları boyunca iki veya üç kariyer sahibi olmayı umit edebilirler. Bir kariyeri bırakanlar genelde ikinci veya üçüncü kariyerlerini evlerinde yapmayı düşünürler. Geleneksel olarak 9’dan 5’e çalışmanın parçası olan ve bu hayattan emekli olmanın eşiğinde olan insanlar, daha sonra ne yapacaklarını düşünürler. İyi haber: Evde yapılan bir iş kurmak risk almaya ve sıkı çalışmaya istekli olan herkese açık. 1500$ ve daha azıyla başlayanlar. 

1. BİLGİSAYAR TAMİRİ Deneyim, eğitim veya sertifika gerekebilir. Sistem kullanıcılarının isteyeceği yazılım türlerini öğrenin, kelime işlemcisi, fotoğraf düzeltme yazılımı, dizayn ve özellikle güvenlik yazılımları. Bilgisayarın tüm parçalarını inceleyin, monitör tiplerini ve çeşitlerini, kablolu ergonomik ve kablosuz klavyeleri, fare tiplerini, yazıcıları ve tarayıcıları. Pazarlama bölgenizde hizmet veren tüm internet hizmet sağlayıcılarını iyi şekilde tanıyın. Kişisel bilgisayar kullanıcıları, küçük işletmeler ve büyük şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir uzman haline gelin.

2. BİSİKLET TAMİRİ Ülkenin birçok kesiminde bu iş mevsimlik gibi görülebilir, ama bunu çözecek bir yol bulabilirsiniz. Bir depo kiralayın ve insanların bisikletlerini bakım ve tamirlerini yaptıktan sonra kış boyunca depoda saklamayı teklif edin. Lance Armstrong hayranlarına hitap etmek istiyorsanız, tüm yıl boyunca iş yaparsınız. Bu bisiklet yarışçıları, karda, yağmurda ve gecenin karanlığında idman yaparlar. Bazıları kendi bisikletlerini kendileri tamir ederler, fakat çoğu yapmaz o yüzden tüm yıl iş yaparsınız. Eğer cumartesi günü alışveriş saatlerini tutarsanız, bisikletle ilgili her şeyi konuşacak heyecanlı bir grubunuz olacağından emin olabilirsiniz. 

3. TEKNE TEMİZLİĞİ Deneyim, eğitim veya sertifika gerekebilir. Kış için veya sezon ortası temizliği için sudan çekilen teknelere gövde temizliği yapılması gerekir. Ve teknenin çeşidine göre her şey için büyük bir temizlik yapmak için de iyi bir zaman””güverte, kamarlar, baş kısım. Bahçelerinde tekne bulunan evlerden başlayın. Ya da yat limanıyla bir sözleşme yaparak müşterilerine sunduğu tekne temizleme işini siz yapabilirsiniz. 

4. İŞ PLANLAMA HİZMETİ Genişleme olasılığı var Pazarlama araştırması, iş planı anlatımları ve finansal açıklama hizmeti sunun. Ücretinizi müşterinin isteğine göre belirleyin, ve diğerlerini ek hizmetler olarak teklif edin. Müşterinize elektronik dosya ile istedikleri zaman ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz, veya iş planını dosyalayabilir ve ihtiyaç duyulduğu zaman sunabilirsiniz. Müşterilere göstermek için iş planı örnekleri bulundurun, kendinize de bir iş planı yapmayı unutmayın. 

5. BACA TEMİZLEME Baca temizleme işi ancak halihazırda bu işi yapan birinin yanında çıraklık yaparak öğrenilebilir. Baca uzmanı olarak baca temizleme işini baca kontrolü işiyle birleştirebilirsiniz””sadece bacanın temizlenmesi gerekip gerekmediğine değil bacanın iyi durumda olup olmadığına ve tamire ihtiyacı olup olmadığına bakabilirsiniz. 

6.TEMİZLİK HİZMETİ Temizlik işinin birçok yönü vardır. Ev temizliği, ofis temizliği, restoran temizliği olarak başlayabilirsiniz. İsterseniz aralarından bir tanesi üzerine uzmanlaşarak da tek konu hakkında bir temizlik işi kurabilirsiniz. 

7. DANIŞMANLIK Genişleme olasılığı var. Danışman olmak için, insanların çalışmayı düşündükleri bir alanda kendinizi danışman olarak sunabilmeniz ve bunun için de o alanda uzmanlığa sahip olmanız gerekir. Örneğin kariyerinizde bir ilaç şirketinin büyük depolarını yönetmişsinizdir, yıllarca büyük bir ayakkabı üreticisinin pazarlama işlerini yapmışsınızdır, kozmetik dükkanı veya restaurant zinciri kurmuşsunuzdur. Bu deneyiminizi benzer işleri yapmak isteyenlere yardım etmek için kullanabilirsiniz ve geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamazsınız. 

8. MUHASEBECİ Deneyim, eğitim veya sertifika gerekebilir. Hizmetlerinizi ana hatlarıyla belirleyen bir el ilanı oluşturun. Bunu yapmadan önce, bu hizmetlerin ne olacağını bilmeniz gerekir: sadece küçük bir işin muhasebeciliğini mi yapmak istiyorsunuz? Daha karışık düzeyde muhasebecilikte işin ihtiyaçlarına göre, aylık, üç aylık veya yıllık olarak bakiye hesapları, bilanço açıklaması ve diğer finansal raporlarla ilgili çalışma yapılır. Diğer uzmanlıklar vergi hesaplaması ve olağanüstü potansiyel çalışmayı kapsayabilir. Birçok iş sahibi günlük muhasebe kayıtlarını tutarlar fakat vergi hesaplamalarında profesyonel yardım almayı tercih ederler. 

9. KÖPEK YETİŞTİRİCİLİĞİ Deneyim, sertifika veya sertifika gerekebilir. Dişi köpeğinize uygun partneri bulmadan önce, annelik sorumluluğunu alacak fiziksel durumda olduğundan emin olmanız gerekir. Yavruları için uygun ve güvenli bir yeriniz olduğundan emin olmanız ve bir şeyler yanlış giderse ne yapacağınızı bilmeniz gerekir. Ve yavruları büyütmek konusunda her şeyi bilmelisiniz. Damızlık olarak kullanmak için erkek köpek besleyebilirsiniz. Bu göründüğü kadar kolay değildir. Erkek köpeğinizin damızlık olarak yüksek ücret alması için onu küçük yaşta alıp rekabete hazırlamanız gerekir. Üremelerde yüksek ücret alabilmeniz için, damızlık köpeğiniz isim yapmış olmalıdır. 

10. EBAY ASİSTANLIĞI Evde kenarda köşede kalmış, eBay’de satabileceğiniz eşyalarınız mı var? Bir fiyat belirleyin ve eşyayı açık artırmaya veya eBay mağazanıza koyun. Sonra minimum teklif miktarına ve açık artırmanın kaç gün sürmesini istediğinize karar verin. İşlemler için bir PayPal hesabı açmanız gerekecektir. Ebay’de iş yapmak için bilmeniz gereken her şeye eBay’in internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 

11. EDİTÖRLÜK HİZMETİ Genişleme olasılığı var. İşte size evinizin sakin ortamında sunabileceğiniz editörlük hizmetlerinden bazıları. Yazı işleri editörlüğü: Gerçek denetlemenin yapıldığı bölümdür ve dilbilgisi, üslup ve baskı hataları düzeltilir. Düzeltme: Burası bitmiş bir işin uğradığı son yerdir. Düzeltici, yazı işleri editörünün yaptığı düzeltmelerin uygun şekilde yapılıp yapılmadığına ve süreçte yeni hatalar oluşup oluşmadığına bakar. İndekslemek: İndeksleme kursuna gidebilir ve indeksleme yazılımı edinebilirsiniz. Gelişim editörlüğü: Gelişim editörü elyazması metinler üzerinde çalışır ve organizasyon ve içerik sorunlarıyla ilgilenir. Yayına uygun hale getirme: Uzmanların yazdıkları elyazması metinlere uygulanan bir editörlük hizmetidir. Uzmanlar bir metin yazarlar ve editör onu yayınlanabilir bir hale getirirler. Başkasının adına yazmak: Yazar olarak araştırmayı yapıp, kitabı yazabilirsiniz ve kitap başkasının ismiyle yayınlanır. Reklam yazarlığı: Bir ürün veya hizmetin desteklenmesi amacıyla yapılır. Kitap yazarlığı: Muhasebecilik, iç dekorasyon veya örgü örme gibi bir uzmanlığınız mı var? Neden bununla ilgili bir kitap yazmayasınız? Makale yazarlığı: Bir kitap yazmadan önce, yazılarınızı bir dergi veya gazetede yayımlatabilirsiniz. İnternet sayfası içeriği oluşturma: İnternet sayfası için içerik hazırlama, yazarlıktan para kazanmak için iyi bir yoldur. 

12. ELEKTRONİK EŞYA TAMİRİ Genişleme olasılığı var Bu iş bilgisayar tamirine benzer, ama bu işte bilgisayar dışında tüm elektronik eşyaları tamir edeceksiniz. Küçük elektronik eşyaları söz konusuysa, müşterilerin tamir edilecek eşyayı size getirmesini sağlamalısınız. Çünkü bozuk eşyaları alıp tekrar geri götürmek pahalıya mal olacaktır. Ayrıca insanların eski elektronik eşyalarını size getirmelerini sağlarsanız, onların parçalarını kullanabilirsiniz. 

13. OLAY PLANLAMA Genişleme olasılığı var. Yapmanız gereken ilk şey çalışmayı planladığınız bütün potansiyel olay yerlerini ziyaret etmektir. Pazarlama müdürüyle gezerek her yerde nelerin müsait olduğunu öğrenebilirsiniz. Özelliklerini çeşitlendirerek türlere ayırmanızı sağlayacak bir veri tabanı oluşturun””insanların sayısını, gerekli araç gereç olup olmadığını, sandalye kiralama ihtiyacı olup olmayacağı gibi şeyleri belirleyin. Ve bir olay planlamaya başladığınız zaman, olay için anahtar parametrelerin neler olduğunu belirleyebilirsiniz ve temel kriterlere uyan 3 veya 4 yerde kolaylıkla işinizi yapabilirsiniz, nişan partileri vb 

14. BİLİRKİŞİLİK HİZMETİ Deneyim, eğitim veya sertifika gerekebilir. Bu işten para kazanmanızın bir yolu bir bilirkişi olmanızdır. Eğer davalarda işe yarayabilecek konularda uzmansanız, bilirkişi olarak avukatlarla çalışabilirsiniz. Bilirkişilik alanında çalışmanın bir diğer yolu ise avukatlar ile bilirkişileri bir araya getirmektir””iddia makamı veya savunma makamı için olabilir. Büyük davalarda bilirkişilik yapmak için herhangibir yere uçakla gitmeniz gerekebilir. Ülkenin her yerinde bilirkişi bulundurmanıza gerek yoktur. 

15. MALİ PLANLAMA Deneyim, eğitim veya sertifika gerekebilir. Başlangıçta sertifikalı mali planlamacı olabilmek için sertifika programına katılmalısınız. Bu sertifika sizin uzmanlığınız ve güvenilirliğiniz olduğunu gösterecek ve bu fark insanların sizi mali planlamacı olarak seçmesini sağlayacaktır. Diğer iş fikirleri için tıklayınız

Bu içeriği oylayın
0.00, 0 Oy
Yorumlar (15)
Halil 24 ay önce
Ek iş arıyorum 0539 392 34 41 Kocaeli
Halil 26 ay önce
Evimde yapabileceğim ek iş arıyorum 0539 392 34 41 sermaisiz iş arıyorum
Halil 26 ay önce
Ek iş arıyorum 0539 392 34 41
Halil 26 ay önce
Ek iş sermaisiz iş evde yapabileceğim iş ve yatırımcı arıyorum 0539 392 34 41
halil 27 ay önce
otamat işi yapabilecek yatırımcı arıyorum 0539 392 34 41
Jon McGuire 27 ay önce
Özel bir borç vericiyim ve Yatırımcıyım, okunaklı, dürüst, saygın ve hızlı bir krediye mi ihtiyacınız var? % 100 garanti kredisi ile size yardımcı olabilir, iş ve bireysel kredi teklif ediyorum, ayrıca her türlü projeyi finanse ediyoruz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın: jonmcguire47@gmail.com.
Halil 28 ay önce
Yatırımcı arıyorum 0539 392 34 41
Halil 30 ay önce
Bu yazdiklarini bir Amerikan websitesinden kopyala yapistir mi yaptin :) Bu nasil is fikirleri dalga mi geciyon admin? Yazdiklarinin yarisindan fazlasi bizim memleketle alakasi yok. Yazi yazacaksaniz biraz arastirin kafa yorun.
halil 31 ay önce
acil işe ihtiyacım var 0539 392 34 41
Süleyman 32 ay önce
Slm bay ve bayanlar doğru dürüst yalan yanlışı olmayan bu devirde hak yemeyen gerçekten parası olupta devamlı bir ömür para kazanmak is yapmak yer ve çevre yapmak isteyen varsa benle iletişime geçsin ben hep yorumları bakıp hep şunu fark ettim kısa yoldan nasil zengin olurum diyor veya onu bunu nasıl çarparım diyorum bana hakkımı verirseniz is kurmakta benim is fikirlerim var bu işde ömür boyu yer mersin tarsus adana 5305520499 arayın görüşelim
Kaan SOYSAL 112 ay önce
FUEL SHARK % 20 YAKIT TASARRUF CİHAZI YÜKSEK KAR MARJLI ÜRÜN... İTHAL ETTİĞİMİZ, Fuel Shark Hakkında Sorular ve Cevaplar; Fuel Shark Nedir ? Gitgide artan benzin fiyatları karşısında Fuel Shark 'ı kullanarak benzin giderlerinizi azaltabilirsiniz. Fuel Shark motorun daha verimli çalışmasına yardımcı olurken bu da daha az benzin tüketimi sağlayacak böylece de paranız cebinizde kalacaktır. Bu zorlu ekonomik ortamda, aynı miktar benzinle daha fazla kilometre yapmayı, aracınızın aküsünün ömrünü uzatmayı, aracınızın beygir gücünü artırmayı ve aracınızdan maksimum performans elde etmeyi istemez misiniz? Fuel Shark tüm bunları ve daha fazlasını gerçekleştirmenize ve aynı zamanda da para tasarrufu sağlamanıza olanak sağlar. Fuel Shark 'ın Yararları ; Benzin kilometresini artırır Aracınızın performansını artırır Akünüzün ömrünü uzatır Aracınızın beygir gücünü artırır Anında çalışmaya başlar Fuel Shark Nasıl Çalışır ? SADECE TAKIN VE TASARRUF ETMEYE BAŞLAYIN! Aracınızın elektrik sistemindeki elektrikli unsurlar birbirlerine bağlıdır. Aracınızdan üstün performans elde etmek için aracınız temiz bir elektrik devresi ortamına sahip olmalıdır. Pek çok araçta zamanla, muhtelif aksesuarların getirdiği yüke ve akülerin, bujilerin ve diğer parçaların normal aşınmasına bağlı olarak elektrik dengesizlikleri ortaya çıkabilmektedir. Elektrik performansını en iyi düzeyde tutmak ve yakıt tüketimini azaltmak için aracınız dengeli bir voltaj ortamında daha iyi çalışacaktır. İşte Fuel Shark 'ta bunu sağlar. Çok amaçlı bir Voltaj Dengeleyici 'dir. Fuel Shark 'ın dünya genelinde patent bekleyen tasarımı aracınızın elektrik sistemini anında dengeli hale getirir ve sonuçta da yakıt verimliliği ve genel performans artar. Aracınızın elektrik sistemini dengeli hale getirdiğinizde bunun sağlayacağı büyük faydalardan bir tanesi motorunuzun bujilerinin güçlü, kararlı bir kıvılcım üretmesi ve sonuç olarak da daha iyi bir yanma sağlamasıdır. Bu da, daha temiz emisyonlara sahip olmanın yanında gücü artırabilmekte ve yakıt tüketimini azaltabilmektedir. Bu devrim niteliğindeki teknoloji tüketicilere benzin istasyonlarında paradan tasarruf etmenin ucuz bir yolunu sağlarken aynı zamanda da çevrenin korunmasına da yardımcı olmaktadır. Daha da iyisi, hiçbir kurulum masrafı yoktur. Fuel Shark ı aracınızın çakmak soketine takmanız yeterlidir ve mavi ışık Fuel Shark ın çalıştığını ve tasarruf etmeye başladığınızı gösterecektir! Fuel Shark'ın İşe Yaradığını Nasıl Anlarım ? Çakmak soketine taktığınızda LED ışık yanacaktır. Kendiniz de test edebilirsiniz. Deponuzu, ağzına kadar olmayacak şekilde doldurun. Hareket etmeden önce kilometre sayacında görünen km'yi not edin. Depo yaklaşık yarıya inene kadar kullanın. Kilometre sayacında görünen km'yi not edin ve artık kaç kilometre gittiğinizi biliyor olacaksınız. Deponuzu ağzına kadar olmayacak şekilde yeniden doldurmak için kaç litre aldığına bakın (önceki ile aynı benzini kullanın). Gerçek yakıt tüketiminizi bulmak için, kat ettiğiniz kilometre sayısını deponuzu yeniden doldurmak için gerekli litreye bölün. Şimdi aynı işlemi Fuel Shark'nizi kullanarak da yapın. Yakıt tüketimindeki farkı göreceksiniz. Fuel Shark Nasıl Takılır ? Fuel Shark 'ın takılması da çok kolaydır. Mekanik bilgisi gerektirmez. Sadece aracınızın çakmak soketine veya duel adaptörüne takmanız yeterlidir. Mavi lamba Fuel Shark'ın çalışmakta olduğunu gösterir bu da para tasarruf etmeye başladınız anlamına gelir. Fuel Shark yaşı ne olursa olsun pek çok araçta işe yaramaktadır. Fuel Shark'ı Gün Boyu Araçta Bırakabilir miyim ? Evet. Sabah motoru çalıştırmadan takın ve gün boyu takılı bırakın. Eğer çakmak soketiniz, aracınızın kontağını kapattıktan sonra açık kalıyorsa, aracınızı kullandığınız günün sonunda kontağı kapattıktan sonra Fuel Shark yi çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Fuel Shark 'ı kullanırken aracımda bir yakıt katkı maddesi (sıvı veya hap) kullanmalı mıyım? Hayır. Bazı yakıt katkı maddeleri yakıt tüketiminizi artırabilir bu da Fuel Shark ın performansı konusunda yanlış ölçüm verebilir. Bazı katkı maddeleri yakıt tüketiminizi artırabiliyor olsa da bunun dezavantajı sürekli bu katkı maddelerini satın almak ve yakıta katmak zorunda olmanızdır. Fuel Shark ın avantajı sadece çakmak soketine takmanızın yeterli olması ve sürekli bu yakıt katkı maddelerini satın alma ve her benzin aldığınızda bu yakıt katkı maddelerini ilave etme sıkıntısı ve masrafı olmadan 3 sene boyunca kullanabilmenizdir. Fuel Shark'ı herhangi bir araçta kullanabilir miyim? Evet, araç 12 voltluk bir sistemle çalıştığı sürece (araçların pek çoğunda olduğu gibi.) Fuel Shark'ı RV'lerde de kullanabilir miyim? Evet. RV'lerin pek çoğu 12 volt sistemlere sahiptir. RV'lerin ağırlığına bağlı olarak yakıt tasarrufunuz otomobillere göre biraz daha az olabilir. Fuel Shark araç bilgisayarımda herhangi bir ters etkiye neden olur mu? Hayır. Gösterge panelinin arkasında veya kaputun altında gerekli herhangi bir özel kurulum işlemi söz konusu mu? Hayır. Fuel Shark'yi popüler yapan özelliklerden biri de bu. Oldukça kullanıcı dostudur. Tıpkı bir telefon şarj cihazını kullanır gibi sadece çakmak soketine takmanız yeterlidir. Fuel Shark'yi ikili çakmak adaptöründe kullanabilir miyim? Evet. TOPTAN SATIŞ FİYATI 12.50 tl PERAKENDE SATIŞ FİYATI LOKASYONA GÖRE DEĞİŞMEKTE OLUP MAKSİMUM 100 TL dır. Bu ve diğer ürünlerimiz için Facebook OKYANUS İTHALAT DIŞ TİCARET sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. AVRUPA da SATILAN TV ÜRÜNÜDÜR... İTHALAT tan TOPTAN SATIŞ... İletişim Bilgileri OKYANUS İTHALAT DIŞ TİCARET ( İstanbul ) Yetkili Kişi: KAAN SOYSAL Telefon numarası:+90 (0850) 2264667 +90 (0535) 9459282 MSN: okyanus_gym@hotmail.com
Ali Fuat 116 ay önce
BUYRUN SİZE İŞ İMKANI , ÇOK KARLI BİR İŞ...! BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE EŞE,DOSTA, AKRABAYA,ÇEVRENİZE SATIŞ YAPIN ANINDA % 10 HESABINIZA YATSIN. DİKKAT BU % 100 YERLİ BİR PROJEDİR ! BURSA DA DOĞDUK , MARMARİSTE BÜYÜDÜK ALANYA DA YAŞIYORUZ ALANYA 4 YILDIZLI OTELLERDE 5 GECE 6 GÜN HERŞEY DAHİL İSTANBULDAN UÇAK VEYA OTOBÜS BİLETİ, OTOGAR VE HAVAALANI TRANSFERLERİ DAHİL ERKEN REZERVASYON 25 ŞUBAT A KADAR KİŞİBAŞI SADECE 399 TL. HER YIL DÜNYA DA ORTALAMA 966 MİLYON KİŞİ TATİL AMAÇLI YURT DIŞINA SEYAHAT ETMEKTEDİR. BUNLARDAN 30 MİLYONU TÜRKİYE YE, 10 MİLYON KİŞİ İSE ANTALYA BÖLGESİNE GELMEKTEDİR. YERLİ TURİST OLARAK BU RAKAM SADECE 500 BİNDİR. Ekonomik sıkıntı içinde olan yerli turistin tatillerini zorunlu olarak akraba ziyaretleri ile birleştirdiği,otellere gidemediği Aşikardır.Oysa yerli turist sayısının en az 13 milyon olması gerekmektedir. Ortalama milli gelirin 2 bin dolar olduğu Türkiye'de bunun gerçekleşmesi çok zordur.” Halkın ekonomik durumu düzeldiğinde iç turizmde büyük artışlar olur.” diyen otoriteleri dinleyerek ZOR bir yola başkoyduk.Belki Ekonomik durumu düzeltemiyoruz ama TÜRKİYE DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ. SİZE SADECE VALİZİNİZİ ALIP GELMENİZ KALIYOR OTELLERİMİZ 4 YILDIZ STANDARTLARINDA,HERŞEY DAHİL KONSEPTİNDEDİR. BU KAMPANYA 31 MAYIS 2012 İLE 28 EYLÜL 2012 TARİHLERİ ARASINDAKİ YARIM PANSİYON( SABAH KAHVALTISI VE AKŞAM YEMEĞİ)KONAKLAMALAR İÇİNDİR. HAZİRAN 31.05.2012-05.06.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦..110 KİŞİ 05.06.2012-10.06.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦..110 KİŞİ 10.06.2012-15.06.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦..110 KİŞİ 15.06.2012-20.06.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦..110 KİŞİ 20.06.2012-25.06.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦..110 KİŞİ 25.06.2012-30.06.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦..110 KİŞİ HAZİRAN AYI”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦399 TL TEMMUZ 30.06.2012-05.07.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦..110 KİŞİ 05.07.2012-10.07.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦110 KİŞİ 10.07.2012-15.07.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦110 KİŞİ 15.07.2012-20.07.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦110 KİŞİ 20.07.2012-25.07.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦..110 KİŞİ 25.07.2012-30.07.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦..110 KİŞİ TEMMUZ AYI”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.419 TL AĞUSTOS 30.08.2012-04.08.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 04.08.2012-09.08.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 09.08.2012-14.08.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 14.08.2012-19.08.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 19.08.2012-24.08.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 24.08.2012-29.08.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ AĞUSTOS AYI”¦”¦”¦”¦”¦...419 TL EYLÜL 29.08.2012-03.09.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 03.09.2012-08.09.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 08.09.2012-13.09.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 13.09.2012-18.09.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 18.09.2012-23.09.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ 23.09.2012-28.09.2012”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.110 KİŞİ EYLÜL AYI”¦”¦”¦”¦”¦”¦”¦.399 TL YUKARIDA YAZILI TARİHLERDE AYLIK 660 TOPLAMDA 2.640 KİŞİ AĞIRLANACAKTIR. YURT İÇİ HATLAR İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI KALKIŞ ANTALYA HAVAALANI VARIŞ Otellerimiz OTELLERİMİZ, herşeyi müşteri memnuniyeti için düşünülmüş, 80 ile 140 odalı, 250 ile 400 yatak kapasiteli, deneyimli, güleryüzlü ve profesyonel personeli ile evinizin rahatlığını aratmayacak, nezih bir ortamda sizlere hizmet vermektedir. Evinize hoşgeldiniz! Konum Otellerimiz Antalya-Alanya arası,Alanya-MAHMUTLAR ve Antalya BELEKTEDİR. Konaklama Odalarımız siz konuklarımızın rahat ve konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Kalite ön planda tutularak, ince bir zevkle döşenip sıcak bir atmosfer yaratılmıştır. Halı tabanlı oda ve koridorlar, wc, duş, telefon, minibar, saç kurutma makinası, Uydu TV, split Klima, deniz manzaralı ve bahçe manzaralı odalarımız mevcuttur. Restaurant-Bar Kaliteli ve güleryüzlü servisimizle, tatilinizi evinizdeki gibi rahat bir ortamda geçirtmeyi amaçlıyoruz. Ana Restaurantımız'da yeni görünümü ve yeni büfe dizaynıla Kahvaltı ve Akşam yemeklerimizden faydalanabilir, Eğer isterseniz gündüz ÜCRETLİ Hamburger,Pizza,Pomfrit gibi değişik alternatiflerimizin bulunduğu Snack Bar'ımıza ve Dondurma Köşesine uğrayabilirsiniz. Aktiviteler ”¢ Fitness ”¢ Aerobic ”¢ Gymnastic ”¢ Beachvolley ”¢ Dart ”¢ Aquapark ”¢ Tenis Çocuk Havuzu ”¢ Çocuk Parkı ve Bahçesi ”¢ Mini Club ”¢ Özel Çocuk Animasyonları Hergün Farklı Animasyon Programları, Akşam Anfi Tiyatro Şovları ve Disco Hizmetlerimiz ”¢ Market Fotoğraf Kuaför Rent-A-Car Ütü ve Yıkama Hizmetleri Türk Hamamı ve Sauna Masaj Emanet Kasalar İletişim : 0 531 465 02 63 Bölge müdürü Ali Fuat TANGÖR
Kaan SOYSAL 114 ay önce
Ev Hanımları ,İşçiler ,Memurlar ,Öğrenciler ,Ek İş yapmayı düşünenler,Çamaşır ve Bulaşık makinası Yetkili Servisleri YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYENLER.. İthalatını yaparak Yurt Dışından getirdiğimiz Teknoloji harikası DETERJANSIZ ÇAMAŞIR ve BULAŞIK YIKAYAN JIEMEI BALL İKİLİ ve WASHİNG BALL TEKLİ ÇAMAŞIR YIKAMA TOPU ve WASHİNG BALL BULAŞIK YIKAMA TOPLARINI en az % 500 KAR EDEREK SATIYORLAR. BU ÜRÜNLERİ KULLANANLAR ; BİR TEK ÇAMAŞIR ve BULAŞIK YIKAMA TOPU ile 1500 Makina ÇAMAŞIR ve BULAŞIK yıkayarak 5 yıl boyunca DETERJAN ,KİREÇ ÖNLEYİCİ ,YUMUŞATICI ve PARLATICI gibi ÜRÜNLERİ KULLANMAYARAK AİLE BÜTÇESİNE BÜYÜK TASARRUF SAĞLIYORLAR. Üstelik bu ürünleri evinde test edip kullandıktan sonra Çamaşır ve Bulaşıklarda Mükemmel Temizliği Görerek GÜVENLE ve GÖNÜL RAHATLIĞI ile satışını yapıyor. TÜRKİYE'nin her ilinde bu ürünleri satarak aile bütçesine katkı sağlayan ve kendi işinin patronu olanların arasında siz de yerinizi alın ve ÇOK KAZANIN... ARTIK DETERJAN YUMUŞATICI ve KİREÇ ÖNLEYİCİ KULLANMADAN HERKES ÇAMAŞIR ve BULAŞIKLARINI NANO TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLEN YIKAMA TOPLARI İLE YIKAYABİLECEK. ÇAMAŞIR ve BULAŞIK MAKİNASI TOPLARIMIZIN AVANTAJLARI ; ”¢ Deterjan kullanmanıza gerek kalmaz ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. ”¢ Ekolojik bir üründür; çevre kirliliğine yol açan madde ve kimyasallar içermez. ”¢ Her türlü yıkama şekline uygundur. ”¢ Her türlü yıkama programı ve sıcaklığına uygundur. ”¢ Çamaşırlarınızın renk tonlarını korur. ”¢ Ortalama 1.500 kez yıkama yapabilirsiniz. Bunun anlamı 5 yıl demektir. ”¢ Esnek bir malzemeden üretilmiştir. ”¢ Makineniz çalışırken herhangi bir gürültüye neden olmaz. ”¢ Alerjisi olan kişiler için harika bir üründür. ”¢ Çocuk kıyafetlerinin yıkanmasında çok etkilidir Ø %100 Deterjan tasarrufu sağlar. Ø Kireç çözücüden %100 tasarruf sağlar. Ø Elektrikten %20- 30 tasarruf sağlar. Ø %100 Doğal malzemeden üretilmiştir. Ø Sağlıklı bir temizlik sağlar. Ø Mikrop ve bakterileri yok eder. Ø İstenmeyen kokuları önler. Ø Bulaşıklarınızın çizilmesini önler ve daha parlak olmasını sağlar. Ø Bulaşık ve Çamaşır Makinenizi korur ve ömrünü uzatır. Ø Ağır metallerden arındırır. Ø Sudaki kloru ayrıştırır. Ø Suyun içerisinde yer alan Kalsiyum ve Bikarbonat gibi moleküller su hareketlendiğinde birleşerek kireç taşına dönüşmektedirler.Nano Teknoloji ile üretilen Yıkama Topu suyun içinde yer alan mineralleri manyetik etkisiyle etkileyerek birleşmelerini önler. Bu sayede kir parçacıklarını çıkarmada çok etkili olan yumuşak su elde edilir. Ø Suyun temizleme gücünü arttırır. Ø Kireç önleyici deterjanlara ödediğiniz paraları düşünün.Nano Teknoloji ile üretilen Yıkama Topu Bulaşık ve Çamaşır makinelerinde kireç oluşumunu önleyerek makinanın ömrünü uzatır. Ø Rezistanslarda önceden oluşmuş kireci 3-5 yıkamada sökerek makinenizin eski gücüne kavuşmasını sağlar. Ø Rezistansın kireçle kaplanmasını önleyerek ısı iletimini kolaylaştırır. Böylece %40 a varan Elektrik tasarrufu sağlar. İçindekiler Na,Ca, Ba, Fe, Al203, SiO2, K,Mg, TiO2 ve 80 den fazla doğal mineral. TOPTAN SATIŞ FİYATLARI : JIEMEI BALL İKİLİ ÇAMAŞIR YIKAMA TOPLARI 6 TL WASHING BALL ÇAMAŞIR YIKAMA TOPLARI 4 TL WASHİNG BALL BULAŞIK YIKAMA TOPLARI 4 TL ÜRÜNLER AVRUPA da SATILAN ORJİNAL PATENTLİ TV ÜRÜNLERİDİR. TÜRKİYE'nin Her İlinden ÜRÜNLERİMİZİ PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEMEYLE ALABİLİRSİNİZ. Size ürünlerle birlikte Ürün Bilgi ve Tanıtım notu gönderilecektir. Ürün resimleri ve bilgi için ; İletişim Bilgileri : OKYANUS İTHALAT DIŞ TİCARET ( İstanbul ) Yetkili Kişi: KAAN SOYSAL Telefon numarası:+90 (0850) 2264667 +90 (0535) 9459282 MSN: okyanus_gym@hotmail.com
mustafa topcu 137 ay önce
Burada bir köy var, doğada özgür bir iş ve huzurlu insan yaşamı var. Burada taşraya yatırım yaparak biz bu köye gönül verdik, yaşamımıza anlam verecek imkânlarımızI olmaz sözcüğüne rağmen buraya taşıdık, burayı en güzel ve en verimli köy yapmaya kararlıyız. Burada bu işin devamını getirecek bir makine veya endüstri müendisi OUTO CAT CNC programları bilen genç kişiliklerle yolumuza devam etmeyi düşünüyoruz. Değişkenlik arz eden iş gurubumuzda olağan üstü mücadeleci yönetici vasıfları üstlenip taşıyabilecek bay bayan üniversite mezunu işinin amelesi olabilecek sadece masa sevmeyen aktif yaratıcı dürüst kişiliklere mücadele ve ortaklık teklif ediyoruz. Burası Kastamonunun Karadeniz sahilinde 5 km içerdeki, İnebolunun güneşli köyü www.ineboluguneslikoyu.com Biz burada1350 metrekare toplam işyeri olan iki kat ve üstünde yönetimin idame edebileceği 4 daire ve bir misafir salonu olan güzel bir bina yaptık katların ayrı ofisleri ve ayrı çalışma bölümleri oluşturduk. Değişken işlerimiz dedik bunlardan kastımız burası her türlü meyveciliğin seracılığın hayvancılığın yapılabileceği bir bölge ikinci kat iş yerimizde meyveciliğe bağlı gıda üretim yeri olabilir diye düşünüldü. Birinci kat iş yerimizde bu bölgenin orman bölgesi olması nedeni ile minyatür ağaç işleme yani mekanik ve el oyma sanatı yapmayı amaçlıyoruz. Ahşap iskeletli, minderli dış oturma gurupları, ziynet sandığı, ağaç plaj ve lavabo terliği, çocuk oyuncağı vs akla gelebilecek piyasada olmayan her çeşit ahşap küçük ihtiyaç parçası imalatının son işçiliğini yapmayı programlamaktayız. Ben plastik ve metal enjeksiyon kalıpçılığı imalat kökenli meslek sahibiyim bu düşündüğüm konuları hobi çalışmaları şeklinde bir mücadele ile kurumsallaştırıp köyüme ülkeme ve insanlara faydalı olmayı amaçlıyorum. Bu mücadelenin devamının dinamik genç nesiller ve tecrübelerin birleşimi ile olacağına inanıyorum. Arzu eden olursa genç emekli bu hobiye bir miktar katkıda bulunabilen bir fiil bizimle çalışacak yöneticilik vasfı olan meslek sahibi ortak çalışacak bir kişi ile görüşmeye sıcak bakıyoruz. Fiilen çalışmayan sermaye koymayı düşünenlerin müracaat etmemeleri rica olunur. Ayrıca Karadeniz bölgesi arazisi az olmasına rağmen 36 dönüm engebeli meyveciliğe müsait arazim var. Bu ay mart ayında ilçe tarımın verdiği yarı ücretini il özel idarenin karşıladığı 460 adet muhtelif meyve fidanı alıyoruz. Ağaç işlemede kullanılacak CNC, hidrolik kopyalı freze ve pantograf makinelerimiz var, küçük marangoz hanemiz var, taşımada ve kendi işimizde kullanmak üzere 2009 model Hyundai 3.5 ton damperli kamyonumuz var, 14+1 2008 model fort transit servis minibüsümüz var, piyasa araştırmasında kullanacağımız opel korsa otomobilimiz var bahçe traktörümüz var. İşimiz için aparat üretiminde kullanabileceğimiz tezgah makine parkurumuz var. Biz bu imkânları alın terimiz ve iyi düşünce yapımızla sıfırdan oluşturduk çünkü burada iyi niyet ve sevgi saygı var. Köyüm için yaptığımız web sitesindeki yazılarımdaki ifadelerle yaşam felsefesi olan bir insanım. www.inebolugüneslikoyu.com Hiç haz etmediğim olgular sigara, tembellik ve art niyetle nankörlük, bu eksileri olmayan çalışkan insanlarla yaşam ve mücadeleye sanat denir. Bu yapılanmada fiilen çalışıp görev alacak yönetim ve öğretim vasıfları olan iki kişi ve alt ekibe ihtiyaç vardır. Bu yaşam sanatına katılmak isteyen konuları olağan üstü çalışma hobisi olarak benimseyecek yaşam felsefecileri kültürlü kişiliklerle görüşmek isteriz yaşamınızın sağlıklı başarılarla geçmesi dileğimle. 0366 823 11 50 0366 823 11 51 0532 675 37 39 Venue04@hotmail.com Topçu oğlu.
ishak 98 ay önce
merhaba arkadaşlar çevresi olan ticaretten anlayan veya uğraşan ,ithalat yapmak isteyen arkadaşlara herkonuda yardımcı olmak istiyorum.kendi abimle 2 yıl önce ÇİNden ithal ettiğimiz ürünler 1 konteyner ile başlayıp şuanda 3 konteyner ile devam eden yılda 3 kez yaptığımız bir ithalat potansiyelimiz yükselerek devam ediyor… ithalatta tecrübesizdik ilk defa ticarete atıldık ama dürüstçe çalışınca emek verince gerçekten allah veriyor kısa sürede çok şey öğrendik bunun yanında müthiş bir ticaret potansiyelinin olduğunu keşfettik ,ÇİN ,istanbul ,alanya,ve doğubeyazıtt ağırlıklı bir müşteri çevresi edindik(doğubank,istoç,tahtakale). Anlatmak istediğim müşteri potansiyeli olan arkadaşlar fikri olan ve en önemlisi sermayesi olan çalışmak isteyen arkadaşlara her türlü ürün getirme garantisi veriyoruz veya bizimle birlikte ÇİN e gelebilir kendi ürününüzü seçebilirsiniz, firmalarla görüşme olanağı sağlama, ürünlerini seçmesinde pazarlığında gümrük mevzuatına kadar yani a’dan z’ye kadar her konuda yardımcı oluyoruz .ithalat hayali olan arkadaşlar bütün riskleri bize ait sizin sadece yapacağınız vermiş olduğunuz siparişi alma garantisi ve ödeme , geri kalan kısmını bize bırakın, biz mallarınızı kapı teslimi yaptıktan sonra ödemesini gerçekleştirirsiniz.Bizim burdaki kazancımız sizin sipariş hacminizin %10luk bir komisyon kadardır,asıl amacımız yeni müşteri potansiyelimzi artırmak, sizin kazancınız toptancıya veriseniz minimum %30-60 parakende satarsanız %100-500,arasıdır Biz çindeki yada türkiyedeki aracı firmalar gibi değiliz,sizin isteğinize bağlı ya bizimle birlikte ÇİN e gelip ürünlerinizi kendiniz seçersiniz yada biz sizin adınıza ürünlerinizin tedariğini biz gerçekleştiririz,bur da en önemli konu gümrük mevzuatıdır birlikte çalışmakta olduğumuz çok sağlam bir gümrük şirketiyle gerçekleştiriyoruz. Toptancılardan yada ithalatçılardan düşük kar marjıyla alacağınız ürünleri kendiniz ithal edip toptancılar verebilir yada parkende yüksek bir kar marjıyla satabılırsınız,hayal değil sadece güven ve sadakat gerisini allah veriyor. Bu şekilde çalıştığımız 3 arkadaşımız oldu biri doğubankta elektronik üzerine çalışan büyük bir firma bizimle beraber çine gelip ürünlerini seçti biz de teslimatı gerçekleştirdik,şuanda organize bir şekilde çalışıyoruz diğer iki müşterimiz ise sipariş üzerine çalışıyor aynı zamanda kendimizde ithalatımızı yapıyoruz .hertürlü güvenceyi referansı göstermeye hazırız gizlimiz saklmız yok. Şunuda yapabilirsiniz ithalat yapmak istemiyorum sadece” şu fikrim var bu ürün gelse çok satarım” diyen arkadaşlarlada çalışabiliriz bizimle çalışmak isteyen dürüst onurlu olan herkese kapımız açık. Ben yapamam demeyin sadece inanın benim asıl meslek profesyonel futbolcuyum 14 yıldır, fakat son zamanlarda futbolda hırsız başkanlar çoğalınca az kazanmaya başladık mecburen ticarte atılmak zorunda kaldım keşke daha önce bıraksaydım bukadar büyük bir potansiyel olduğunu bilmiyordum ,merak eden arkadaşlar google ishak özbey yazarak bakabilir. DAHA DETAYLI OLARAK bilgi almak İSTERSENİZ ankaraalanya@windowslive.com mail atabilir 05333980330 telefonunda bana ulaşabilirsiniz saygılarımla
Daha fazla yorum
x
Site deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.