İş fikri : Denizkeyfi

Sizlerle yeni paylaşacağım bu iş fikrinde sinemayı farklı boyutlara taşımaya çalışacağım. Böylece bu fikir uygulanırsa ülkemizde farklı boyutlarda bir uygulamaya imza atmış olacağız.Ülkemiz deniz bölgeleri bakımından oldukça şanslı bir ülke. Bu fırsatı değerlendirmemiz gerekiyor. Tekne,gemi,bot ve yat’ın birleşiminden doğan resimdekine benzer bir uygulama düşünelim. Adı da Denizkeyfi olsun.

Seyirci koltuklarından tutun perdesine kadar tam bir sinema havası olmalı. Film türlerine göre içine değişebilen dekorda uygulayabilirseniz kim tutar sizi. Bir korku filmi düşünün.İç dizayn karanlık ve dalgaların sesleri sinemanın içinde. Bir aksiyon filminde ise iç dizayn hareketlere göre renk değiştiriyor. Bu fikri ufak boyutlarda yapmak isteyen varsa Kendin Getir Kendin İzle gibi bir sistemle ufak botlara bir dvd sistemi koyarak bu işe başlayabilir.

sinemaDikkat etmemiz gereken tabii ki dvd sisteminin kurulması. Islanma ve şarz problemlerine karşı tedbirler koymanız gerekiyor. Her iki şekilde de bu işin ses getireceğine inanıyorum. Siz ne dersiniz?

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here