İş Fikri EvadeClip 32.000 Dolar Yatırımı Geçti

İş Fikri EvadeClip 32.000 Dolar Yatırımı Geçti 2

Ne zaman ne ile karşılaşacağımız hakkında pek bir fikrimiz yoktur. Her duruma hazırlıkla olabilmeniz için yeni bir ürün geliştirildi. Eskiden dedelerimizin belinde taşıdığı isviçre çakılarının biraz daha geliştirilmişi dersek yalan söylemiş olmayız. Ancak bu çoklu çakı eskisinden birazcık daha farklı. EvadeClip isimli yeni proje ergonomik tasarımı sayesinde taşımak da size hiç zorluk çıkartmaz. Hatta onu taşırken belkide hissetmeyeceksiniz bile.

EvadeClip ile aklınıza gelebilecek neredeyse herşeyi kesebilirsiniz. Kalın halatlar hatta metalleri bile kesebilirsiniz. Sizi zorlayan bir kilidi kırabilir veya EvadeClip’i kullanarak onu kolaylıkla açarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Çoklu Çakı
Çoklu Çakı

EvadeClip isimli proje 2016 yılında hayata geçerek indiegogo yatırımcıları ile buluşma kararı aldı. EvadeClip projesinin gerçekleşmesi için 20.000 dolar gibi bir miktar fon toplaması gerekiyordu ve toplamda 32.944 dolar yatırıma ulaşmayı başardı. 25 folardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulan ürün 2016 Temmuz ayında teslim edilmeye başlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here