Ek iş yapmak isteyenlere iş önerilerim olacak.

Koltuk yıkama: Neden koltuk yıkama derseniz temizlik şirketleri genel olarak birçok kategoriyi eline almış durumda oysa sadece koltuk yıkamayla ilgili bir iş koluda olabilir.
Gerekli ayrıntıları bu işi yapan firmalardan internetten ve koltuk üreticilerinin yıkama talimatlarından öğrenebilirsiniz. Genelde bu iş için halı yıkayan süpürgeler kullanılır.Ama sadece koltuk yıkayan süpürgede var yurtdışından getirtiliyor.
İlgili iş alanları Evler: Genelde çiftlerin ikisi birden çalıştığı durumlarda sizin için iyi müşteri olabilirler.
Bürolar: Her türlü bürolarda bu işi yapmak mümkün özellikle sağlık sektöründeki dişçi-jinekolog-psikolog vs.. gibi yerlerde insanlar sürekli koltukları kullanırlar.
Piyasa fiyatı 40 ila 100 ytl arasında maliyeti ise sizin işçiliğiniz.Yani kar oranı yüksek. Ek iş için yapmak isteyenler için Cumartesi-Pazar günlerinde 2 iş alabilseler.Bir haftasonunda 50 ytl’den 100 ytl kazanırlar. Bu da bir ayda 400 ytl ederki ev kirası ve yiyecek masraflarına bayağı yardımcı olur. Direk bu işi yapmak isteyenler ise Pazarlamaya daha ağırlık vermeli ve işi anlatırken hijyen olayına önem vermeli.İlk üç ay 10 müşteri bulsa 50 ytl’den 500 ytl yaparki Daha sonrasında ufak el ilanlarınız sayesinde müşteri sayınızı 50 ye yada daha fazlaya 6 ay içerisinde çıkartabilirsiniz.
50 müşteri demek 50*50:2500 ytl demek kendi bağkurunuzu ve şirketinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.
Dikkat edeceğiniz önemli konular.
1-Müşteriyi ayağınıza beklemeyin siz onun ayağına gidin.
2-Kaliteye önem verin.
3-Sözünüzde durum zamanında hizmet vermeye dikkat edin.
4-Bu işi yaparken kendinize bir iş tulumu alın.

BESTE PARK-TEL