İş Fikri Mobil Uygulama ile Para kazanın – Kod Gerekmiyor

Mage adlı yazılım sayesinde artık herkes, sağlık, internet sitesi, sosyal medya ve oyun uygulamaları tasarlayabilecek. Hem de hiç bir kod bilgisi olmadan.

mage

Mage adlı yazılım sayesinde, iOS, Android ve hatta Ubuntu Touch altyapısına sahip mobil uygulamaları hiç bir kod bilgisi ya da eğitim olmadan hazırlayabiliyorsunuz. Bunu bir iş fikrine dönüştürüp bu işten para kazanmanız mümkün.

Günümüzün özellikle iş dünyasında ve yeni girişimlerde en önemli unsurlardan biri pazarlamadır. Ürününüz ya da hizmetiniz ne kadar iyi olursa olsun doğru pazarlama yöntemleri ve unsurları kullanılmadığında yeterli ilgiyi ve hak ettiği değeri göremeyecektir. Bu nedenle mobil uygulamalar da pazarlama konusunda büyük  yer elde etmiş durumda.

Mobil uygulamaları yazdırmak hazırlatmak, istediğiniz tasarımda, istediğiniz özelliklerde, aklınızdakileri tam olarak yansıtabilecek şekilde ortaya çıkarmak oldukça zor ve pahalıdır.  Bu nedenle geliştirilen MAGE adlı yazılım ister internet sitesi sahiplerine ister oyun tasarımı yapmak isteyenlere ya da sosyal medya ağı kurmak isteyenlere tamamen özgünleştirilebilir ve kod bilgisi ihtiyacı duymayan bir şekilde mobil uygulama hazırlama imkanı sunuyor.

Örneği bir internet sahibi mage ile mobil bir uygulama oluşturmak istiyorsa, tek yapması gereken web sitesi adresini yazarak yazılımın resimleri, yazıları ve siteye ait öğeleri çekmesini beklemek. Gerekli veriler çekildikten sonra MAGe sizlere istediğiniz tasarımları oluşturabilmeniz için arayüz olan bir tasarım alanı sunuyor ve çeşitli örneklerle de bu konuda yardımcı oluyor. Gerektiğinde kendi tasarımlarını kullanabileceğiniz MAGE ile kendi tasarımlarınızı da oluşturabiliyorsunuz.

mage2

Yazılımın istediğiniz alt yapıya ve mobil uygulama hedefine göre farklı fiyatlandırmaları bulunuyor. Örneğin Android’in fiyatı ile iOS’un fiyatı farklı. Ya da bir sağlık uygulaması ile oyun tasarlama yazılımı arasında fiyat farkları bulunuyor.

Kickstarter üzerindeki kampanyasına yeni başlamış olan MAGE 46 gün boyunca indirimli fiyatlar ile satışa sunulacak. Ürün Sayfası

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here