İş Fikri Petspeak İle Evcil Hayvanlarınız İle Konuşmak istermisiniz

  İş Fikri Petspeak köpek aksesuarı

  Bir çok insan başka sebeplerden ötürü evcil hayvan besler. Kimi yalnızlıktan kimi iyi niyetinden evini açar canlara. Kimi de boş işler için besleyeceğim diye işkence çektirir hayvana. Biz ilk iki grup için paylaşıyoruz bu projeyi.

  Petspeak
  Petspeak

  Amerikalı bir girişimci olan Melissa Medina‘nın geliştirmiş olduğu Petspeak isimli ürün sayesin de evcil hayvanlarınız ile konuşabileceksiniz. Tabi ki gerçek anlamda anlaşmak sadece filmler de gerçek olabilir ama inanın bana bu da güzel bir deneyim olmalı. Kickstarter’da görüntülenen projenin toplamayı hedeflediği yatırım 50.000 dolar. Umarım bu yatırımı kısa sürede toplar ve hayalini gerçekleştirir.

  Kısaca Petspeak köpek aksesuarı dikkat çekecek bir iş fikri olacak mı bunu zaman gösterecek. İş fikrinin özelliği ise bu aksesuar köpek sahibinin hareketlerinin profilini kaydediyor ve bunun için 3 eksenli ivmeölçer kullanıyor. Bu sayede belirlediği algoritmaları ve bilgileri analiz ediyor ve farklı ses mesajları oluşturuyor. Bilgiler bir uygulama sayesinde köpekler üzerinde iletişime geçmek için kullanılıyor.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here