İş Fikri Prepd Akıllı Beslenme Çantası

İş Fikri Prepd Akıllı Beslenme Çantası 2
beslenmeçantası

Prepd Akıllı Beslenme Çantası

Prepd için aslında akıllı beslenme çantası diyebiliriz. Prepd’in iç tasarımında iki adet manyetik kaşık bulunmakta ve içerisinde bulunan yemek kapları da sızdırmazlık garantisi altında. Prepd şirketi tarafından San francisco’da tasarlanan ürün yatırımcılar tarafından oldukça ilgi görmekte.

Kickstarter üzerinden fon toplayan şirket fon limitini 25.000 $ olarak belirlese de topladığı fon tutarı 352.000 doları geçmiş durumda. Bu da proje üzerine olan ilgini hayli fazla olduğunu kanıtlıyor.

Bu yeni sistemin özünde bireysel günlük ihtiyaçlarını karşılamak fikri yatıyor. Prepd paketi içinde birden konfigürasyonlarda kombine edilebilir ve uygulama ile yemeklerinize yön verebilirsiniz. Uygulama içinde bulunan tarifler Android ve iOS işletim sistemlerinde ücretsiz olarak sunuluyor.

Prepd App aynı zamanda kalori sayma işinizide sizin yerinize yapıyor. Hazırlanan programlar ve beslenme çantasının istediğiniz yemek vaktine göre ayarlanması dışarıda pahalı yiyecekler yemenizi önlüyor. Böylece özellikle gündüz dışarıda yemek yiyen bir çok kişi hem sağlıklı beslenerek hemde yemek paralı tasarruf ederek hayatına devam edebilir.

beslenmeçantası
beslenmeçantası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here