İş Fikri RadioMize İstediği Finansmanı Aldı

İş Fikri RadioMize İstediği Finansmanı Aldı 2

Araba sürmek ilk başlarda çok eğlenceli bir iştir. Ancak zamanla daha doğrusu trafiğin içine girince oldukça sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Öyle ki arabaya adım atmak bile istemez bir hale geliyorsunuz. Tabi ki bu arabadan sıkılma olayı zamanla dikkatsizliğe de neden oluyor.

İlk başlarda arabaya bindiğiniz zaman aynalarınızı ve bir çok şeyi kontrol edersiniz ancak zamanla bu özellik ortadan kalkar. Radiomize akıllı direksiyon kılıfı bu tip durumları ortadan kaldırmak için tasarlanan bir proje. Adından da anlaşılabileceği gibi radiomize akıllı bir direksiyon kılıfı.
araba
Hem direksiyonunuzu daha rahat bir şekilde kavramanıza yardımcı olur hemde üzerinde ki dokunmatik tuşlar sayesin de cep telefonunuzu uzaktan kontrol etmenize yardımcı olur. Böylelikle telefon ile ilgilendiğiniz de dikkatiniz dağılmaz.

Rahatlıkla mesajlarınıza ve gelen aramalara bakabilirsiniz. Arabaya bindiğiniz de gerekli hatırlatmaları da yapan radiomize hata yapmanızı engellemeye çalışır. İndiegogo sitesin de yatırımcılar ile buluşmayı ve hayata geçmesi için gereken desteği arayan radiomize projesi indiegogo yatırımcılarından 50.000 dolar fon toplamayı hedeflemişti. Projenin kullanışlı ve işe yarar olduğunu farkeden indiegogo yatırımcıları beklenen yatırımın yüzde 137 fazlasını karşılayarak tam tamına 69.046 dolar fon sağladı.

Radiomize from Mustache Studio on Vimeo.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here