İş Fikri Twistear Kabloları Dolaşmayan Kulaklık

İş Fikri Twistear Kabloları Dolaşmayan Kulaklık
Kulaklık

Twistear Kabloları Dolaşmayan Kulaklık

Kulaklıklar müzik kalitesini etkileyen en önemli faktördür. Dinlediğiniz müziğin tadına varabilmek için kulaklığınızın performansı oldukça iyi olmalı. Ancak kulaklığınız ne kadar iyi olursa olsun eğer bir birine karışıyor ve zor çözülüyorsa sıkıntınız büyük demektir. Böyle bir kulaklığa sahip olanlar demek istediğimi gayet iyi bir şekilde anlayacaklardır. Bu gerçekten aşırı can sıkıcı ve sinir bozucu bir durumdur.

Kulaklık
Kulaklık

Miha Homar, HME tarafından tasarlanan Twistear Kabloları Dolaşmayan Kulaklık isimli kulaklık hem yüksek bir ses kalitesine sahip hemde kendisine has sistemi sayesin de kabloları bir birine dolanmıyor. Şık görünüşü ile de tarzını ortaya koyan Twistear isimli kulaklık dikkatleri üzerine çekiyor.

Projeyi tamamlamak isteyen Miha Homar, HME kickstarterda yatırımcıların gönlünü kazanmak istiyor. 25.000 dolar yatırım toplamayı hedefleyen Miha Homar, HME şuana kadar sadece 7.140 dolar toplamayı başarabildi. Proje bitiş tarihine kadar hedeflediği yatırıma ulaşmayı hedefleyen Miha Homar, HME tasarladığı projeden çok umutlu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here