İş Fikri Yüksek Askı Projesi İstediği Yatırımı Aldı

İş Fikri Yüksek Askı Projesi İstediği Yatırımı Aldı 2

İş Fikri Yüksek Askı Projesi 145.000 bin doları geçti.

Giysi insanın en önemli parçasıdır. Çoğu kişi insanları giyimlerine göre değerlendirir. Giysilerinizin iyi durumda olması ilk başta sizin dolabınızdan başlar. Dolabınız da elbiselerinizi iyi bir şekilde muhafaza edebiliyorsanız üzerinize giydiğinizde de iyi duracaktır. Ancak aşikar bir şey vardır ki çoğu dolap ne kadar düzenlenirse düzenlensin en ufak şeyde bozulur ve elbiseleriniz kırışır bu durum bayağı can sıkıcıdır. Tabii ki geniş dolaplara sahip olanlar bu durumun dışındalar. Normal boyutlarda dolap kullananlar dolapta yer olmamasından şikayetçidir. Bu güne kadar belki fark etmişsiniz ama bunun tek sorumlusu giysilerinizi astığınız askılardır.

Askıların geleneksel tasarımları elbiselerin çok yer kaplamasına sebep olur. Elbise askıları yaklaşık 150 yıldır aynı şekilde tasarlanmaktadır. Alçak askılar diye tabir edebiliriz bu askıları. Askıların aşağı doğru eğimli olması elbiselerinizin aşağıya doğru uzamasına sebebiyet verir bu durumda da elbise dolabınızın alt kısmını kullanmanız zorlaşır.
askı
Drew Cleaver tarafından geliştirilen bu yüksek askıların hikayesi bir yurt odasında başlıyor. Yurt dolaplarının küçük olması ve askıların bu küçük olan dolabı daha da küçültmesinden rahatsız olan arkadaşımız bir pense ve ufak bir kaynak yardımı ile yüksek askı yaparak soruna çözüm buluyor. Bu çözümü daha da geliştiren Drew Cleaver ortaya çıkan projeye fon bulmak maksadıyla kickstarter’a projeyi tanıtıyor ve 40.000 dolar alt sınıra sahip bir fon talebinde bulunuyor.

Kickstarterlı yatırımcılar tarafından sorunlara çözüm olan bu proje iyi karşılanıyor ve 40.000 dolarlık talebe karşılık olarak 145.000 dolar fon sağlayarak cevap veriyorlar. Drew Cleaver bu fondan gayet memnun çünkü amacına ulaşabiliyor. Projenin bitmesine daha 20 günden az bir süre var bu süreç de daha fazla yatırım almayı planlıyorlar.

Güncelleme : Kazanılan Fon miktarı 148,885 Dolar oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here