İSOS ile döneri de, dönerciliği de seveceksiniz

İSOS Döner, 1962 yılında ilk soslu döneri İskenderun’da yapan ve Türkiye’ye tanıtan marka. 23 çeşit baharatlarla hazırlanan orijinal reçeteli efsane soslu döner, şimdi tüm Türkiye’de yeni hayranlar kazanıyor.

İSOS’u rakiplerinden ayıran, “işin içinden” geliyor olması. Ortaklarından biri bu markayı ve lezzeti doğup büyüdüğü İskenderun’dan tanımış, franchise zincirlerinde 20 yıl üst düzey yönetici olarak deneyim kazanmış bir profesyonel, diğeri İstanbul’da 80 yıldır et işi yapan, birçok zincirin döner tedarikçisi olan bir üretici. İSOS, ortaklarının güçbirliği ile, franchise veren, kolay işletilen, kazançlı çalışan bir işletme olarak kurgulandı. Amanos Dağlarına özgü ot ve baharatları yerinden temin ediyor, sosunu orijinal reçetesine uygun hazırlıyor, ustalarını İskenderun’da yetiştiriyor, restoranların döner dahil tüm ihtiyacını kapıda teslim ediyor, üstün lezzeti ucuz fiyatla sunuyor, bölgesel tanıtımla duyuruyor, sürekli müşteri kazanıyor, müdavimlerin deyimiyle “bağımlılık yaratıyor”, yer bulmaktan dekorasyona, personelden hammaddeye, eğitimden denetime kadar tüm hizmetleri eksiksiz veriyor.

isosİsos Döner, basit ve hızlı sunuma dayanan bir işletme. Tüm ürünler doyurucu, tüm fiyatlar çok makul, tüm ürünler çok lezzetli. Esasen tek ürün satılıyor, “döner”. Et veya tavuk döner olması, pidede veya lavaşta verilmesi operasyonu zorlaştırmıyor, müşteri ne bulacağını biliyor, ne alacağına kendi karar veriyor, orijinal sosuyla her yerde standart lezzet sunuyor. Dönerler donuk hazır geliyor, kolaylık, ucuzluk ve standart sağlanıyor. Klasik çeşitlerin yanı sıra, 40 cm boyundaki füze döner ve extra large ekmek arası döner, müşteriler arasında efsane olma yolunda..

İSOS işlek caddelerde, en az 70 m2, en çok 150 m2 kapalı alanı ve tercihen açık alanda oturma imkanı bulunan, bacası olan dükkanlarda açılabiliyor. Alışveriş merkezlerinde 35 m2 den başlayan alanlarda tezgah arkasından servis yapacak şekilde yer alabiliyor. Akıllı yerleşimi sayesinde başka markaların giremediği dar cepheli dükkanlara da sığabiliyor. Hareketin ve rekabetin en yoğun olduğu işlek yerler, en yüksek cironun ve karın sağlanacağı noktalar, böyle yerler için bir miktar hava parası ödenmesini de makul bir yatırım olarak görüyor. İSOS üstün lezzeti, büyük porsiyonları, düşük fiyatları ile özellikle çalışanların ve sınırlı harcama alışkanlığı olan tüketicilerin yoğun olduğu pazarlarda iyi iş yapyor.

Toplam yatırım bütçesi 200.000 TL civarında beklenmeli. Özel durumlarda makul hava parası bütçeye eklenmeli. Projelendirme ve inşaat işleri, hammadde ve yardımcı malzemenin tedariki, personelin eğitimi, işletmenin denetimi İSOS tarafından yapılıyor. Uzun yıllar franchise sektöründe deneyim kazanmış yönetim ekibiyle, kendini işine veren her girişimciyi başarıya ulaştıracak markayı ve desteği veriyor. İsos Döner F&M tarafından önerilen markalar arasında yer alıyor.

İSOS İstanbul’da Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş gibi canlı çarşılarda kendi dükkanlarını açtı, Gördüğü büyük ilgi ve sağladığı yüksek ciroyla, orijinal reçetesinin ve markasının gücünü kanıtladı, 2015 yılında İzmit’ten başladı, tüm Marmara Bölgesine franchise verecek, Bayim Olur musun? fuarında tüm Türkiye’de yayılacak. F&M İSOS franchise zincirini temsil ediyor, franchise fırsatını girişimcilere güvenle öneriyor. Franchise dünyasına yeni katılan bu marka “İSOS” yazılıyor, “İYİ SOS” okunuyor. Taklitlerinden sakının, orijinal sosun farkını tadın, İSOS ile dönerin gücünü, kolay ve karlı işletmeciliğin tadını keşfedin.
Franhcise koşullarını öğrenmek ve fırsatlar hakkında bilgi almak için F&M temsilcilerine başvurabilir, Franchise broşürü indirerek okuyabilirsiniz. post@franchisemore.com Tel: 0216-580 8828

1 YORUM

  1. Parası olan için güzel iş. 2 evin bir araban olucak ki, evin birini satıp bu işe girebilesin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here