İstanbul Köftecisi Bayilik Fırsatı

Bayilik Kategorisi : Restaurant
Firma İsmi : İstanbul Köftecisi
Kuruluş Yılı : 1923

Firma Tanıtımı : 1923 yılında İstanbul – Sirkeci’de açılan İstanbul Köftecisi, dükkanı ile aynı ismi alan “İstanbul Köftesi” ile kısa zamanda muhitin en sevilen lezzeti haline gelmiş… Bu lezzet o günlerden bugüne, üzerine yeni çeşitler ilave edilerek gelişimini sürdürmüş, kuşaktan kuşağa geçerek, bugünlere kadar gelmiştir. 1998’de Sirkeci’den Bahçelievler’e taşınan İstanbul Köftecisi’nde birbirinden güzel ve lezzetli 5 ayrı çeşitte köftemizin yanısıra, zeytinyağlılar ve tatlılarımızı da tarihi ortamımızda tadabilirsiniz. İstanbul Köftecisi bu yıl 90. yaşını kutluyor.

İstanbul Köftecisi
İstanbul Köftecisi

İstanbul Köftecisi  Bayilik Şartları : Franchising sistemi tüm dünyada gelişimini sürdürürken, ülkemizde de her geçen gün farklı ve özel konseptlerle çeşitlenmeye devam ediyor. Alışılmış konseptlerden ziyade farklı konseptler üretmek, bu konuda başarının ilk şartı… Özellikle restorancılık alanında uzun yıllara dayanan, hatta tarihi değeri olan lokanta ve lezzetleri, günümüz işletmecilik sistemleri ile geliştirildiğinde çok büyük başarılara ulaşabiliyor. 1923 yılında kurulan ve bu yıl 90. yılına ulaşan İSTANBUL KÖFTECİSİ de uzun yıllara dayanan, tarihi geçmişe sahip Türkiye’nin en iyilerinden biri olan köftesinin lezzetini Franchising sistemi ile başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’mizin bazı şehirlerinde yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

1- İSTANBUL KÖFTECİSİ’nin Franchising sistemi ve marka imajı Türkiye’nin en önde gelen marka uzmanlarından Mehmet Ak yönetiminde en ince detaylarına kadar şekillendirilmiş, ihtiyaç ve aktivasyon planları komple ele alınarak hazırlanmıştır.

2- İSTANBUL KÖFTECİSİ Franchising sistemiyle, sadece işlek caddeler ve AVM konseptlerinde açılması düşünülen restoranların Franchising başvuruları değerlendirilecektir.

3- Franchising yatırımcılarından öncelikli olarak beklediğimiz, yalnızca finansal yatırımcı olarak değil, yapacağı bu işten başka işinin olmaması, işinin başında uzun mesai verebilecek kadar zamanının olmasıdır.

4- Franchising vereceğimiz restoranlar, İSTANBUL KÖFTECİSİ marka imajına uygun olarak, sadece kendi mimarlarımız tarafından projelendirilecek, çizilecek, uygulanacak, restoranlarda görev alacak elemanlar tarafımızdan eğitilecek, restoran ve sistem, anahtar teslimi tamamen çalışır durumda teslim edilecektir.

5- İSTANBUL KÖFTECİSİ Franchising restoranlarında sunulacak olan ürünler günlük olarak İstanbul merkezimizden sevk edilecektir.

6- Franchising alarak faaliyete başlayacak iş sahipleri, tüm hazırlık, proje ve tasarımlara sahip olmanın yanında, İSTANBUL KÖFTECİSİ yönetim merkezi tarafından gerekli tüm danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden sürekli olarak yararlanacaklardır.

7- İSTANBUL KÖFTECİSİ olmaya uygun lokasyon teklifleriniz ile Franchising ön başvurularınızı kısa bir özgeçmişiniz ile e-mail adresimize yapabilirsiniz.

8- İSTANBUL KÖFTECİSİ Franchising ücretlendirmesinde gittikçe artan bir sistem uygulanacağından, yatırımcı adayların telefonlarımızdan randevu alarak detaylı sunum ve bilgilendirme toplantısına katılmaları ve sıra kaydı yaptırmaları yararlarına olacaktır.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
50.000 Usd Yatırım maliyeti ve %30 Net Kar

Bayilik için iletişim bilgileri :
Adres: İzzettin Çalışlar Cad. No:51 Bahçelievler/ İSTANBUL
İlgili Kişi : Ergün Erkan
Telefon Numarası : (212) 5065629
E-posta : info@istanbulkoftecisi.com
Web Sitesi : www.istanbulkoftecisi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here