Istory shop & cafe bayiliği

ISTORY SHOP&CAFE MAĞAZACILIĞI NEDİR?

Istory shop & cafe konsepti, 30 senelik tekstil üretim, toptan satış ,ihracat ve mağazacılık deneyimimiz ile yaptığımız araştırmalar sonucu yurt dışı örneklerinin başarılarını değerlendirerek yarattığımız mağazacılık anlayışıdır.

Amacımız müşterilerimize, heyecan veren bir perakendeci olmak. Alışveriş dünyasına yepyeni bir boyut sunmak. Bol ürün çeşidi, üstün kalite,uygun fiyat anlayışı ile bilinçli tüketicinin vazgeçilmez markaları arasına girmektir.

Istory mağazaları iki farklı konsepti bir arada sunmaktadır.

Özel tatlar ve özel konseptler.

Özel tatlar, Mağazanın bir bölümünde oluşturduğumuz kafe kısmında satışa sunulmaktadır. Çay , kahve çeşitleri (Espresso, filtre kahve, cafe latte, cappucino, macchiato, aromalı kahveler, Türk kahvesi, yeşil çay, bitki çayları, soğuk meyve suları , soğuk ve sıcak çikolata, smoothies, çeşitli tatlı ve kurabiyeler özel tatların çeşitlerini oluşturmaktadır.

Özel konseptler ise, kadın, erkek, çocuk, rahat giyim, iç giyim , ev tekstili, mutfak ürünleri, küçük elektronik ev aletleri, dekoratif ev eşyaları, çanta, kozmetik ürünler ,mayo, şort, şapka gibi ev ve yaşam için gerekli yüzlerce ürünün satışa sunulduğu bölümümüzdür. Bu bölümde 2-3 haftada bir , görsel malzememiz ile beraber hazırlanarak satışa sunulmaktadır.

İSTORY SHOP BAYİLİĞİ AVANTAJLARI

İstory franchise ( bayilik ) sistemi :
Şirketimiz size Istory bayiliği sistemiyle kaliteli ürünler ile kaliteli hizmetini sunulmasını sağlayarak karlı ve verimli bir çalışma sunacaktır. Dekorasyondan, mali yükümlülüklerinize, kredi kartı cihazı temininden ürün teşhir desteğine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesi içinde İstory daima yanınızda olacaktır.

Sağlanan imkan ve avantajlar :

Kar oranı yüksek ürün çeşitliliği

Tedarik sistemin getirdiği işletme kolaylığı

Teknik altyapı kurulması

Ortak tanıtım gücü

Minimum stokla çalışma imkanı

Çeşitli iletişim imkanları ile eğitim ve destek sağlanması

Sezon sonu değeri düşen ürün riski olmadan çalışma imkanı
Franchise,çağımızın Pazarlama yöntemidir.

Franchise,standart ürün ve kaliteli hizmet demektir.
Franchise işinde,disiplin kuralları geçerlidir.Uzun süreli bir anlaşma ile sistemin uygulama esasları net olarak belirlenmiştir.Aynı markayı taşıyan her işletmede standart ürün ve hizmet sunulmaktadır.Franchise alanlar aynı isim altında aynı ürünleri,hizmetleri ve ürün kalitesini tıpatıp aynı standartlar altında sunmaktadır.Çalışanlara ve yatırımcılara sürekli eğitim verilmektedir.

Burada pazarlanan bir ürün veya hizmet değil,bir sistemdir.Yatırımcılara “Hazır İş” satılır.
Franchise,perakendecilikte çağımızın en başarılı işletme sistemidir.Tanınmış marka ve denenmiş sistemi kullanan zincir işletmede herkes kendi işinin sahibi ve işinin başında olduğu için işletme verimliliği ve satış başarısı yüksektir.İşyerlerinin başarını gösteren istatistiklere bu durum net bir şekilde yansımakta,10 yıllık işletmelerde müstakil işletmelerin dayanma oranı yüzde %10-15’lerde kalırken franchise işletmeler %85-90 arasında yaşamını sürdürmektedir.Sadece kalıcılık değil,markayla gelen satış ve karlılık,ortak tanıtımın gücü,teknik altyapı ve tedarik sisteminden kaynaklanan işletme kolaylığı,sürekli eğitim ve desteklerle sağlanan işletme verimliliği de işletmelerin memnuniyetini ve başarısını yükseltmektedir.

Istory shop & cafe bayilik başvuru formu için linke tıklayınız.

Etiketler : Istory shop & cafe franchise, Istory shop & cafe bayilik, Istory shop & cafe bayiliği, Istory shop & cafe bayilik şartları, Istory shop & cafe bayiliği nasıl alınır, Istory shop & cafe franchising, Istory shop & cafe bayi nasıl olunur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here