İşyerim hakkında bilgi almak istiyorum.

Benim eşimle beraber pvc doğrama atölyemiz var.Ama çok borcumuz var işin içinden çıkamıyoruz atölyeyi kapatmak istemiyoruz ama nasıl devam ettireceğimizide bilemiyoruz.Borcumuz da cok ne yapabiliriz bize bir yol gösterin.Burayı kapatırsak yapacak bir işimizde yok.4 tane çocuğum var ne olur bir yol gösterin teşekkür ederim.
CEVAP-1:
Sn. Nili Hanım,
Bu konuda size tavsiyede bulunmam için, hangi şehir ve bölgede iş yaptığınızı, borçlarınızın nedenini ve miktarını, kaç kişi çalıştırdığınızı ve piyasada ne gibi işler yaptığınızı içeren bilgilerin olması gerekir. Bunları burada yayınlamak istemezseniz, kişisel olarak da birol.vural@hotmail.com ‘a yazabilirsiniz.
Başarı dileklerimle”¦
Birol VURAL

4 YORUMLAR

  1. Merhaba ben istanbul ilinde adliye karşısında dükkanı olan ve Arzuhalcilik yapan birisiyim ancak yaptığım iş tam olarak beni tatmin etmiyor, ek kazançlar istiyorum bu konuda tarafıma yardımcı olacak arkadaşların cevaplarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler

  2. merhaba . ben çelik kapı ve mobilya satış mağazasında 2 yıldır çalışıyorum. fakat işimin bana uygun olmadığı kanısındayım. ama bu işyeri dışında çalşma şansımda yok ( aile şirketi). iş yerimi sevmek istiyorum , bakkal gibi ayak üstü bir işletme olmadığından çok da sıkılıyorum. sabah 9 akşam 7 çalışıyorum. zamanımı bilgiyle doldurmak vede burda işe yaradığımı düşünmeye ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum.. tek dostum kitaplarım vede müzik:)

  3. yabanci ulkede simit center fikri sizce nasil olur bu konuda cok tecrubesiziz ama acmakda istiyorum oncelikle nelere dikkat etmek gerekir acmak istedigimiz yer sehir merkezi bana bir kac tavsiyeniz olucaktir elbet sabirsizlikla bekliyorum yorumunuzu lutfeen

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here