İtalyan devinden girişimcilere yaz fırsatı

İtalyan kahve zinciri Testa Rossa Caffe’den, girişimcilere özel yaz fırsatı…

Testa Rossa’nın Espresso konsept bayiliğinde % 50’ye varan indirim uygulanıyor”¦


Dünyada her yıl artan kahve tüketimi, kahve pazarının payını oldukça büyüttü. Türkiye’de de kahve pazar payını doğru orantılı ilerliyor olması, yabancı kahve firmalarının artmasına sebep olurken, İtalyan WEDL firmasına bağlı, 44 ülkede 70’ten fazla şubesi olan Testa Rossa Caffe, girişimciler için çok uygun yaz fırsatları hazırladı. Farklı konseptleri olan Testa Rossa Caffe, Espresso konsepti için 6.250 Euro, Caffe & Bar konsepti için ise, 12.500 Euro talep ediyor.


Testa Rossa Caffe’nin franchise bedeli içinde sunduğu hizmetler, isim hakkı, personel eğitimi ve Testa Rossa konsept malzemelerini içeriyor. Yaza girerken kendi işini kurmak isteyenler için yeni iş kapıları açan Testa Rossa Caffe, bu olağanüstü indiriminin dışında girişimcilere bir de taksitlendirme olanağıyla da destek oluyor. Şu anda İstanbul’da 4, Ankara’da 1 şubesi bulunan Testa Rossa Caffe’nin lezzetli ve kaliteli kahvesinin ünü her geçen gün artarak büyüyor.


İki Ayda Bir Şube Açacak


2 ayda bir yeni şubeler açarak büyümeyi hedefleyen Testa Rossa Caffe, şehir ayırt etmeksizin Türkiye’nin her noktasına kahvelerinin lezzetlerini taşımak istiyor. İstanbul’da ise öncelikli olarak şubelerini açmak istedikleri yerler; Bebek, Ortaköy, Yeşilköy, Bakırköy, Bağdat Caddesi, Kadıköy, Üsküdar iken; Ankara, İzmir, Bursa, Adapazarı, Trabzon, Hatay, Malatya gibi iller de ağırlıklı olarak talep gelen iller”¦


Kahve Çekirdekleri Dünyanın Kalitelileri


Bu uygunluk içerisinde kalitesinden de ödün vermediğinin göstergesi olan kahvelerin çekirdekleri, dünyadaki beş en iyi kalitedeki Arabica çekirdeğinin karışımından elde ediliyor ve bu sayede benzersiz, kadifemsi tadıyla damaklarda yer ediniyor.


Mozart’ın Evinde Bir Testa Rossa Caffe


Testa Rossa Caffe, Avusturya Salzburg’da Mozart’ın evinin içerisinde yer alan şubesi ile dikkat çekiyor. Misafirler kahvelerini yudumlarken ünlü besteci Mozart’ında hayatından bir bulabildikleri bu mekanda em keyifli bir ziyaret hem de lezzetli bir kahve içmiş oluyorlar. Hollywood’un dünyaca tanınan yıldızları da her yıl birçok kişinin akınına uğrayan evin ziyaretçileri arasında. Ve dünya tarihine adını yazdıran müzisyenin doğduğu eve uğrayan yıldızlardan Tom Cruise da molasını, Testa Rossa Caffe’nin kahveleriyle veriyor. Ayrıca, kahveye olan tutkusuyla bilinen Avusturya’da Testa Rossa Caffe’nin oldukça fazla şubesi bulunuyor.

3 YORUMLAR

  1. bursa için italyanca biliyorum italyada kısa bir süre kaldım italyan kültürüne ve mutfağına ilgim var iletişim kurmak istiyorum

  2. ILETISIM KURMAK ISTYRM HIZLICA GELISMEKTE OLAN KUZEY IRAK ERBIL ICIN DUSNUYORUM 00964 7712176270

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here