iTENS Kablosuz elektroterapi cihazı 20.000 Dolar Fon Talep Ediyor

iTENS Kablosuz elektroterapi cihazı 20.000 Dolar Fon Talep Ediyor
İTENS AĞRI KESİCİ

iTENS Kablosuz elektroterapi cihazı

Vücudumuzun her hangi bir yeri ağrıdığında ve ağrıya bir çözüm bulamadığımız zaman canımızı fazlasıyla sıkar. Ağrıların geçmesi için çeşitli haplar kullanırız. Peki ağrıyı önlemenin farklı bir yolu var mı ? iTENS isimli ürün hem ios hem de android tabanlı çalışabilen bir uygulama sayesin de FDA tarafından onaylanmış ilk kablosuz elektroterapi cihazıdır.

iTENS bluetooth üzerinden akıllı telefonunuz ile iletişime geçerek Transkutanöz Elektiriksel Sinir Stimülasyonu yani iTENS tedavisi ile ağrılarınızı keser. Bu bilimsel ürün doktorlar tarafından ağrı sorunu yaşayan hastalara da tavsiye edilmektedir. Reçete ile öneriler de bulunan doktorlar bu ürünü alternatif ağrı kesici olarak kullanabilir. Peki iTENS nasıl çalışıyor. Aslında iTENS’in yaptığı iş oldukça basit. Bir yerinizin ağrıdığını hissetmeniz için o bölgenin beyine sinyaller yollaması gerekmektedir.

İTENS AĞRI KESİCİ
İTENS AĞRI KESİCİ

iTENS beyine iletilen sinyalleri keserek ve deri yoluyla vücudun doğal ağrı mücadelesini güçlendirerek ağrıların hafifletilmesini sağlıyor. iTENS projesi için indiegogo yoluyla fon toplamayı amaçlıyor. Firma indiegogo’dan toplamak istediği fon miktarını 20.000 dolar olarak belirledi. Şu anlık 14.000 dolar civarın da fon toplamayı başaran iTENS isimli proje kısa zaman içerisinde belirlenen hedefi geçeceğe benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here