İxora bayilik fırsatı

İxora

Sizde İxora Cosmetic mağaza sahibi olun kazanmaya başlayın!!

Espaş Kozmetik Ürünleri Pazarlama Tic. Ltd Şti 2000 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Genç ve dinamik kadrosuyla zaman içerisinde hedeflerini büyüterek hızlı bir gelişim sergilemeye devam etmektedir. Mevcut olanaklarını geliştirerek uzman kadrosuyla kozmetik piyasasında yerini kanıtlamıştır. Üretimini kimya mühendisi kontrolü altında teknik kadrosuyla hijyenik laboratuar şartlarında yapmaktadır. AR-GE destekli çalışmanın bilinciyle sağlam bir alt yapı oluşturmuştur.

Espaş Kozmetik olarak ana markamız olan İXORA markası ile toplam 500’ün üstünde bay-bayan parfüm, kil maskesi, salyangoz kremi, duş jelleri , otomatik oda spreyi, oda kokusu, gülsuyu, bebe kolonyası, limon ve tütün kolonyaları ile sizlere hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde 500 satış noktası , 55 İXORA SHOP mağazası ile pazardaki yerini kanıtlamıştır.
Üretimde; ithal ham maddeler kullanarak kalitesinden ödün vermeyerek, dış piyasaya açılmıştır. Ürün kalitesine güvenerek Azerbaycan, Belçika, Türkmenistan, Rusya vs. ülkelere ürünlerini ürün ihraç etmektedir.

2009 yılında yeni yapılanma modeli ile kurumsallaşmayı ve genişlemeyi hedef almıştır. Sağlam altyapısı, uzman personeli ve geniş ürün yelpazesi ile girişimcilere kar marjı en yüksek, cazip fırsatlar sunmaktadır.

İxora Cosmetic bayilik başvuruları için irtibat bilgileri:

Bayii Koordinatörü: Seval Doğan 0506 851 84 97

Akdeniz bölge sorumlusu: Ahmet Çakıreli 0532 406 36 14

Ege bölge sorumlusu: Harun Yeşilçimen 0554 452 25 79

Marmara bölge sorumlusu: Yusuf Deprem 0507 762 52 94

İ[email protected] – İ[email protected]

14 YORUMLAR

 1. Kesinlikle uzak durulmasi gereken bi firma ben bursa bayiligini almıştım.

  Marka başarılı degil satış gücü çok zayıf . Firmanin tek derdi  şubeyi açıp sizden para koparmak ondan sonra kimse sizinle ilgilenmiyor . Siz satiş yapmissiniz yapmamissiniz umrunda bile degil firmanin . Bayisine muşteri gozuyle bakan bi firma ayrica  .Şube açılışına bir çiçek bile göndermeyen firmadan ne beklenirki başka .

  Ayrıca sizden magaza dekoru için belirli şart kosarlar bizim mobilyacimıza yaptirin derler ama bi bakarsiniz mobilyalar onlarin dedikleri gibi gelmez.birde mobilyacidan kazik yersiniz 5 binliralik  dekoru size 15 bine özel bu mobilyalar diye kakalarlar .

  Ürün satarsıniz elinizde eksik olur sipariş verirsiniz istediginiz ürün yerine başka bişey gönderirler.

  Reklam konusunda yatırım sıfırdır ayrıca. Kar marjlari cok düsüktür size size 5 lira sattiklari urünu perkende olarak 7.5 liraya sattirirlar.

  Daha yazardimda neyse sizin anlicaginiz ben yandim siz yanmayin 5 ayda 50 binlira zararla kapadim subeyi .tek kelime bile demediler dur kapatma diye .

 2. mrb tokat erbaa ilçesınde bayı acmak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz ..

 3. ixora parfümleri beğendiim diyarbakırda ixoraye ait bir bayilik açmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 4. KAMUDAN EMEKLİ OLUYORUM.YAŞ 46 K.MARAŞ ELBİSTAN İLÇESİNDE HANIMIMLA BİRLİKTE ÇAIŞTIRMAK İÇİN BAYİLİK ALMAK İSTİYORUM.SAYGILAR.

 5. merhaba daha oncede mail atdım sıze fakat donmedınız en kısa zamanda bana donmenızı rıca ederım teşekkürler erzurumda düşünüyorum bu işi yapmak için

 6. sakarya'ya bayilik almak istiyorum ne yapmamız lazım 0544 344 34 99 telefoın numaram ilginize teşekkür ederim….

 7. ben ıc analu bolgesınde sıvas a bayılık almak ıstıyom nasıl bayılık alacagız bılgınıze

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here