Jeans Lab Mağazaları Franchise Veriyor

Jeans Lab Mağazaları Franchise Veriyor
Jeans Lab Franchise
Jeans Lab Franchise
Jeans Lab Franchise

Jeans Lab mağazalarını Özlenir Giyim beş yıl önce kurdu ve şimdi Jeans Lab mağazaları frachise veriyor. Diesel, Armani Jeans, Ralph Lauren, Lacoste, G-Star,Tommy Hilfiger ve Glocal markalarının ayakkabı, giyim ve aksesuarlarını satan bu mağazalardan Türkiye genelinde 24 adet var. Bunların üç tanesinin bayi olduğunu söyleyen Özlenir Giyim’in patronu Tahsin Özlenir, gelen talepler doğrultusunda yeni franchise’lar vereceklerini söylüyor. Şirketin hedefi büyük şehirler dışına franchise yoluyla açılmak. Özellikle Karadeniz, iç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile tatil yöreleri hedef bölgeler. Özlenir, franchise alacak kişide aradıkları en önemli kriterin işin başında durması olduğunu söylüyor. Dekorasyon yatırımı yatırımcıya ait. Tasarım Jeans Lab tarafından yapılıyor. Özlenir, “Yatırımcıya konsinye mal veriyoruz. Bunun için de bir teminat mektubu istiyoruz. Ciro üzerinden de bir pay alıyoruz” diyor. Ortalama mağaza büyüklüğünün 100 metrekare olması gerekiyor.

1 YORUM

  1. Plus-NET Türkiye`nin ilk Entegre Sanal Mağazacılık İşletmeciliği yapan E-Network şirketi ve bünyesinde entegre olarak barındırdığı alışveriş siteleri ile ürün alışverişi yapıyor. Yani bildiğimiz hepsiburada, yeniçarşım gibi ama bunlar gibi tek el değil mesela şuan Plusnet in 300 civarında alışveriş sitesi açılmış durumda ve sitelerin düzenlenmesi ve ürün yüklemeleri devam etmekte. bu sayı daha çoğalacaktır.

    Yani siz plusnette mağaza açtığınız takdirde ürününüz 300 site de birden satışa sunulacaktır. bu 350 kişi haliyle kendi sitelerinin ayrı ayrı reklam çalışmalarını yapacaklar ve 300 ayrı koldan ürünlerinizi pazarlama imkanına sahip olacaksınız, üstelik piyasa satış fiyatları üzerinden yani normal bayilerinize %50-100 arasında kar marjı ile ürün veriyorken burada nerede ise piyasa fiyatından satışa sunacaksınız. Şöyle de düşünebiliriz 300 kişi sitelerinin reklamı için reklam siteleri (adwords, reklamstore,adhood) ile çalışmalarını hiç düşünmesek bile sosyal ağlardan ve diğer yollardan hergün 10 kişiye ulaşmış olsalar. 300 site günlük 3000 aylık 100000 kişiye siz hiç uğraşmadan ulaşıyorsunuz demektir.

    Bütün bu siteler için tekbir mağaza paketi satın almanız ve %15 kar marjı ile ürünlerinizi pazarlama imkanınız bulunmaktadır. bu çalışma zemininde beraber çalışabiliriz, sizin kategorinizde ürün eklemede ilkler arasında olma avantajınız da bulunmakta. Sistemle ilgili sözleşmeler size ulaştırılacaktır. sonrasında size ürün eklemeniz için yönetim paneli şifreleriniz verilecektir. örnek olarak kendi sitem: http://www.lalezarpazar.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here