Jimg Medya Center bayilik

8

Jimg Medya Center, yurtdışı reklam ve yurtdışı fuar satışı konusunda faaliyet gösteren bir şirket. Jimg Medya Center Türkiye genelinde bayilikler verecektir. Jimg Medya Center 10 yıldır Türkiye’de üretim yapan şirketlerin yurtdışında gazetelere sektörel dergilere fuarlara ve tüm medya meteryallerinde reklamlarının yapılmasını sağlamakta. Türkiye’nin en büyük holdinglerinden en küçük kobilerine kadar 1000’i aşkın türk şirketine yurtdışı reklam ve yurtdışı fuarlar sektölerinde hizmet etti.


Jimg Medya Center, yıllardır türk şirketlerinin Türkiye’de tanıtılması konusunda çalıştı. Bir türk üreticisi pörtföyümüzde olan yaklaşık 40 ülkede bir gazeteye veya tv ye veya sektörel bir dergiye veya bir fuara katılmak istiyorsa tüm alt yapımızla ve yurtdışı deneyimli ekibimiz ile hep hizmet etmeye hazır oldu. Kısacası Jimg Medya Center, türk şirketlerinin ve türk markalarının yurtdışında reklamlarını yapmaktayız. Türkiye’nin bir çok ilinden bir çok firmaya hizmet etmekte.


Jimg Medya Center bu anlamda artık üretimcilere daha iyi ulaşabilmek ve hizmet verebilmek adına il temsilcilikleri vermeyi düşünüyor. Hizmet verdiği şirket sayısını sizlerle birlikte arttırmak ve kazancımızı sizlerle paylaşmak istemekte. Jimg Medya Center bayilik konusunda herhangi bir ücret talep etmemekte.


Jimg Medya Center bayisinde aradığı şartlar; temsilcilik alınacak il de ikamet edilmesi. Sicil kaydının temiz olması üretimcilere ulaşılabilirlik ve prezentabl olunabilmesi. diksiyon – giyim kuşama önem verilmesi bulunduğu ilde 1 odalı da olsa bir ofis açabilmesi. ( tel, fax, en az 1 bilgisayar olması ) bulunduğu ilde üretimcilere sürekli ulaşması ve görüşmesi.


Jimg Medya Center sıkışan Türkiye piyasasında iyice bunalan türk üretimciler artık yurtdışına mal satmaları gerektiğini iyi biliyorlar. Yurtdışında bayilik verebilmek – distribütörlük verebilmeleri eğer o ülkeye ihracat yapıyorlarsa da marka ve bayi desteği verebilmesi için o ülkede reklam meteryallerini iyi kullanmaları gerekliliğini biliyorlar. Jimg Medya Center’ın temsilcisi olacak arkadaşların ilk olarak telefon ile irtibat kurması ve web sitesinden Jimg Medya Center’ı tam olarak incelemeleri gerekmekte. Temsilcilikler İstanbul dışı tüm iller için verilecektir.


Jimg Medya Center bayilik başvurusunda bulunmak ve sitesine giriş yapmak isteyenler linke tıklayınız.İLETİŞİM:
JIMG MEDYA CENTER
Journal Istanbul Magazin Grubu
MERKEZ
Adnan Kahveci Mh. Zafer Cd. No : 8 Maya Apt.
Kat : 4 / 17  Beylikdüzü / Istanbul
Tel: 0 212 855 55 35, 0 212 855 57 00
Fax: 0 212 310 69 69

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here