Jimmy John’s Gurme Sandiviçleri Bayilik Veriyor

Jimmy John's Gurme Sandiviçleri Bayilik Veriyor

Gurme sandivici olarak tanınan Jimmy John’s Gurme bayilik veriyor.

jimmy

1983 yılında Charleston’da 19 yaşında olan James J. Liautaud tarafından kurulan Jimmy John’s işini bir buzdolabı, bir kıyma makinası, ve bir derin dondurucu ve bir fırınla başlamış. 19 yaşındaki genç girişimci işe başladığında dükkanının dışında bir menü tahtası bile yokmuş. 4 çeşit sandiviçten oluşan menüsünü 25 sentlik içeceklerle renklendirmeye çalışan James, işini kulaktan kulağa duyurmaya başladıktan sonra, evlere servis olanakları, reklam tabelaları, menü tahtaları ve daha gen,ş bir menü gibi yeniliklere sahip olana kadar büyütmüş.

1993 yılında bayilik vermeye başlamış olan firma şu anda sipariş usulü çalışan bir fast food restoranı konumunda. Kendisini tanınır yapan özelliği ise ürünlerin siparişten hemen sonra üretilmesi ve bu sayede her daim taze ürünler satması.

Firma bayilik için 35 bin dolarlık bir ücret ve %6 oranında devamlı ücret talep ediyor. Ayrıca bayilik için 300 bin dolarlık net değer ve 80 bin dolarlık nakit paranızın cebinizde olması gerekiyor.

Jimmy John’s bayilerine, genel yönetici konumundakilere 7 haftalık, asistan yönetici konumundakilere 3 haftalık ücretsiz eğitim, toplantılar, ücretsiz telefon ve internet hattı, açılış günü düzenleme, saha çalışmaları hakkında yardım, reklam kampanyaları gibi desteklerde bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here