JmGO Projeksiyon Projesi İçin 100.000 Dolar Yatırım Talebi

İş fikri JmGO Projeksiyon Projesi

Projeksiyonlar evimizi sinemaya çevirmenin en kolay yollarından bir tanesi. Peki her gittiğiniz ortamı sinemaya çevirme şansınız olsaydı güzel olmazmıydı. JmGo projesinin gerçekleştirmek istediği tam olarak bu. Taşınabilir bir projeksiyon. Yüksek teknoloji ile donatılmış ve dayanıklı metalden üretilmiş olan JmGo taşınabilir projeksiyon 1 kilogram ağırlığında. Yüksek çözünürlüğe sahip olan JmGo projeksiyon makinesi geliştirilmiş D teknolojisi ve güçlü yazılımı ile çok iddialı görünüyor.

3d jmgo

Nerede olursanız olun beyaz bir zemine sahipseniz JmGo’yu istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. JmGo’yu kontrol edebilmek için Google Play’den uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Eğer video oyunlarını basit ve küçük ekranlarda oynamaktan sıkıldıysanız JmGo sayesinde büyük ve kaliteli görüntü elde ederek oyunlarınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Jmgo’yu HDMI sayesinde bilgisayarınıza veya televizyonunuza bağlayarak kesintisiz video aktarımı yapabilirsiniz. JmGo üzerinde bulunan USB ve SD kart girişi sayesinde filmlerinizi ve müziklerinize kolaylıkla erişebilirsiniz. İndiegogo sitesinde yatırımcıların huzuruna çıkan JmGo projesi. 35.000 dolardan fazla yatırım topladı. Şu ana kadar hedefledikleri yatırımın yüzde 33’üne ulaşan firma kısa bir sürede hedeflerine ulaşarak 100.000 dolar yatırım almayı planlıyor.

İndiegogo JmGO

2 YORUMLAR

 1. İŞTE KAZANDIRAN FIRSAT !
  HER BİRİ EN AZ 10 YILLIK VE
  AYLIK CİRİLARI EN AZ 150 BİN TL
  PEŞİN ÖDEME İLE ÇALIŞAN
  50 BİN KURUMSAL FİRMA DATASI
  İSTEDİĞİNİZİ SATIN VE PARA KAZANIN
  BÖYLE VİR DATAYA SAHİP OLMAK YILLARINIZI VE Bİ OKADAR DA PARANIZI ALMASIN HAZIR MÜŞTERİ SATIN KAZANIN.
  TANESİ 1 TL OLUP 2016 TARİHLİ VE GÜNCELDİR
  545 917 29 03

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here