Juice Planet franchising vermeye devam ediyor.

Sektöründe Türkiye’nin lider markası olan JUICE PLANET sağlığına önem veren herkesi, birbirinden farklı doğadan gelen gerçek lezzetlerle buluşturuyor. İZMİR BALÇOVA KIPA AVM & ÇİĞLİ AVM, BODRUM MARINA & BODRUM KİPA AVM, İZMİT DERİNCE , EDİRNE KİPA AVM, BURSA ZAFER PLAZA,ÇANAKKALE KİPA AVM ve İSTANBUL OPTİMUM AVM ‘de büyümeye devam ediyor”¦.

JP GIDA SAN.TİC.LTD ŞTİ.firmasının, Izmir’den tüm Türkiye’ye ve Dünyaya doğal beslenme kültürünü yaymak için yarattığı JUICE PLANET markası hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren benimsediği kalite, sağlık ve hijyen anlayışı ile tüketicilerden gelen yoğun taleplere cevap verebilmek için her geçen gün şube sayısını arttırmaya devam ediyor.

ÇANAKKALE KİPA AVM’den sonra BODRUM MARINA ,BURSA ZAFER PLAZA ve son olarakta ISTANBUL OPTIMUM mağazaları ile şube sayısını 9’a çıkartan JUICE PLANET barları, taze sıkılmış meyve suları ,smoothie ,buğday çimi,doğal çayları,meyveli sahlep ve sıcak çikolatalarıyla ayrıca birbirinden lezzetli salata ,wrap ve waffle ların bulunduğu mönüsü ile sağlıklı ve alternatif beslenme kültürü yaratmaya devam ediyor.

JUICE PLANET lider marka olmanın verdiği sorumlulukla kazancını franchising sistemi ile yatırımcılarla paylaşmayı hedefleyerek, Türkiye genelinde tüketicilerle buluşuyor. JP barlarında güler yüzlü uzman satış ekibimizin önderliğinde meyvelerin dünyasını birlikte keşfederek yeni lezzetlerle buluşmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Faaliyet alanı : “Doğal ve Sağlıklı Beslenme” alanında faaliyet gösteren, alanında lider markayız.,
Tercih edilen bölgeler : Tüm Türkiye
Öncelikli yerler: Alış Veriş Merkezleri, İşlek Cadde ve Sokaklar, Yazlık Yerler, Spor Salonları
Minumum: 10 metre kare satış alanı
Franchise giriş bedeli : Bölgeye,metrekareye,mağazanın konumuna v.s.göre değişkenlik göstereceğinden karşılıklı görüşme ile belirlenmektedir.
Franchise aylık sabit ödeme : JP Stand : 150 USD + KDV (fatura karşılığı aylık ödeme)
Reklam tanıtım bedeli : Yapılan iş kapsamında ortaya çıkan bedel ödenir ayrıca sürekli bir kesinti söz konusu değildir.

www.juiceplanet.com.tr
TEL:(0232).4639684

4 YORUMLAR

  1. bu işte varılan son nokta nasıl oluyormuşki..?? fazla iddialı olmuş bence..

    optimumdaki yerlerini ben de gördüm, evet fena bir yer değil ve epey de kalabalıktı..sunny içtim güzeldi tatlı sevenlere tavsiye edebilirim..

  2. juiceplanet yurt disina franchising veriyor mu ? ana bayilik hakkinda bilgi verirseniz sevinirim ?

  3. ben optimimda gordum bu iste varilan son nokta bence.kesinlikle tanitimi daha cok yapilmali,boylesine enfes tatlari neden tanitmazlar ki? karli bi is olsa gerek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here