Just Chik’n Franchise Bayilik Bilgileri

Just Chik’n Franchise Bayilik Bilgileri
Just Chik'n

Just Chik’n Franchise

2009 yılından bugüne gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Gıda’ya ait Just Chik’n markası lezzet yolculuğuna 2014 yılında Novada Söke Avm’de başladı. Kısa zamanda büyük beğeni toplayan lezzetleri ile bir yılda 57.821 kişi ağırlayan ve aynı başarıyı ikinci şubesi Aydın Forum Avm’de de gösteren markamız, siz değerli iş ortaklarıyla birlikte büyümeye devam ediyor.

Just Chik'n
Just Chik’n

Just Chik’n franchise sisteminde, işletmecilik konusundaki tüm detaylar sizin adınıza düşünülmüş ve planlanmıştır. İşin başında durmanıza gerek kalmadan yönetebileceğiniz bir işletme modeli sunar. Just Chik’n lokasyon seçiminden başlayarak, anahtar teslim restaurant kurulumuna kadar yatırımcıların yanındadır. Kullanılan online takip sistemi sayesinde cep telefonunuzdan dahi günlük raporlara ve kamera kayıtlarına ulaşmanız mümkündür.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Just Chik’n işletmelerinde kar marjınız yüksektir, zira genel merkez sizin adınıza konusunda tedarikçiler ile anlaşmalar yapmıştır ve size merkezden herhangi bir ürün satın almak zorunda bırakmaz. Dolayısıyla kendi mutfağınızda reçetelere uygun olarak imal edeceğiniz menü’ler ile ürün maliyetinizi düşürür ve kar marjınızı arttırırsınız. Düşük Yatırım Maliyetleri Yüksek Karlılık Personel Eğitimi ( 2 Hafta ) İşbaşı Personel Koçluğu ( 2 Hafta ) Bölge Koruma Uygun Fiyatlı Satınalma Tanıtım Desteği Lezzeti Katınlanmış Mutfak Reçeteleri

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 3
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: Mehmet Aydınlar
Telefon numaraları: 0506 2317213
Mail: [email protected]
Web: www.justchikn.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here