Justin Alexander Gelinlik Bayilikleri Veriyor

Justin Alexander Gelinlik Bayilikleri Veriyor
Justin Alexander

Justin Alexander Gelinlik Bayilik

Justin Alexander üst sınıf gelinliklerin, tasarımlarının ve gelinlik modasının üreticisi ve tasarımcısıdır. 1950’ler ve 60’lardan ilham alan koleksiyon en güzel vintage ve couture gelinleriyle tanınmaktadır. Justin Alexander gelinlik stili ve gelinlikleri modern dokunuşlarla yenilenerek modern gelinlikler için mükemmellik kazanmaktadır.

Justin Alexander
Justin Alexander

Justin Alexander koleksiyonu her tasarımı gerçek bir sanat eserine dönüştüren en yüksek kalitedeki malzemeler, üstün ve sıra dışı kesimler ve zarif detaylarla ortaya çıkarılmıştır tüm zamanların en iyi koleksiyonudur. Gelinlerimizin beklentisini karşılamak için Justin Alexander en yüksek değerde tasarımlar sunar.

Koleksiyonumuz muhteşem balo kesimlerinden gözalıcı denizkızı siluetlerine uzanır. Justin Alexander balo kesimleri 1950′ leri yansıtan hacimli ve katlı eteklerden oluşur. Dar ve çekici modellerde ise zarif ve özel kumaşlar, Fransız danteller ve Swarovski işlemeler kullanılır. Kolye, kemer, bolero, eldiven gibi gelinliği tamamlayıcı özel aksesuarlar da koleksiyonumuzu eşsiz kılmaktadır.

Justin Alexander Signature tasarımcısının ilhamını, kullandığı bol işlemeler ve lüks kumaşlar ile günümüzün modern gelinlerine taşır.

Justin Alexander Bayilik Bilgileri

Justin Alexander Bayilik için web sitesindeki formu doldurmanız gerekemektedir. Bunun için sitede Bayii istekleri altında bir bölüm bulunmaktadır.
Web sitesi : www.justinalexander.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here