K Kit Basit Ama Etkili Akıllı Ev Sistemi istediği yatırımı alabilecek mi

K Kit Basit Ama Etkili Akıllı Ev Sistemi istediği yatırımı alabilecek mi
K Kit

K Kit Basit Ama Etkili Akıllı Ev Sistemi

Günümüz modern dünyasın da artık her şey teknolojiden nasibini alıyor. Bunu çocuklarınızdan tutun kendinize evcil hayvanınıza kadar her canlı teknolojinin bir parçası haline gelmeye başladı. Son yıllar da İnsanlar daha güvenli evlerde yaşamak için teknolojiyi evleri ile birleştirmek istedi.Teknolojinin akıllı bir hal almasıyla günlük işlerimizi yapmak da eskiye nazaran pratikleşti.

K Kit
K Kit

Akıllı ev teknolojisi olan K kit 7 parça ve 6 birimden oluşmaktadır. K Kit’i akıllı cihazınızdan kolaylık yönlendirebilirsiniz yani bütün evinizi sahip olduğunuz akıllı cihazınız ile kontrol edebilirsiniz. Bu mükemmel ürün indiegogo’da yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Fikri başarılı bulan yatırımcılar tarafından 76.640 dolar fon toplamayı başardı.

Ürünün tasarlayıcıları 100.000 dolar fon toplamayı bekliyor. Büyük ihtimalle de bu iş fikri istediği yatırımı alacak. Videoyu izlediğinizde ise ürünün gerçektende ne kadar işe yaradığını farkedeceksiniz. Kurulumu kolay olan ürün aynı zamanda minimalist tasarımı ile de dikkat çekici.

1 YORUM

  1. Çok güzel ve başarılı bir uygulama.Can güvenliği açısından da oldukça güvenli bir proje.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here