Kablosuz şarj cihazı MAGQI istediği yatırımı geçti

Kablosuz şarj cihazı

Konu Başlıklarına Göz Atın

Kablosuz şarj cihazı MAGQI

MAGQI, tüm iPhone ve Android telefonlar için tasarlanmış kablosuz şarj cihazı. Büronuz, aracınız ve istediğiniz her yer için kullanımı kolay olan kablosuz şarj adaptörü MAGQI kablosuz şarj cihazlarının tüm hepsini birleştiren ilk marka olma özelliğini taşımaktadır.

Telefonlarımız artık bizim birer parçamız olmuş durumda. En sık karşılaştığımız sorun ise şarj etmek.. İhtiyacımız olduğu anda şarjımızın bitmesi, telefonumuzu şarj edebileceğimiz yeri bulamamak ya da sürekli takıp çıkartmak zorunda kaldığımız ve bu yüzden kırılan , yıpranan kablolar bu kabloların yarattığı dağınıklık genel olarak ortak sorunumuz. Bu cihaz tüm saydığımız sıkıntılardan bizleri kurtarmayı hedefliyor.

Bir yıl süren çalışmalar sonunda manyetik tasarım konseptiyle sunulan , tasarımı, prototipi ve örnek üretimi tamamlanan MAGQI seri üretime geçmeye hazırlanıyor. MAGQI sizin evde, arabada, ofiste ya da dışarıda telefonunuzu kolayca şarj etmenizi sağlar.

MAGQI Manyetik Kablosuz Masaüstü Şarj Cihazı evde veya ofiste kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MAGQI Özellikleri

  • Ürünün manyetik özelliği kullanımını kolay bir hale getirmektedir.
  • Telefonunuzu sadece cihaza oturtmanız şarj etmeye başlaması için yeterlidir.
  • Araçlarda kullanımı ise gayet konforlu ve rahattır. Manyetik tutuculuğu sayesinde engebeli yollarda bile telefonunuzu sıkıca tutmaktadır.
  • Şarj cihazı 360 derece dönebilmektedir. Bu özelliği görüşünüz için doğru açıyı ayarlayabilmenizi sağlamaktadır.
  • Masa şarj cihazı aynı zamanda telefonunuz için stand görevi de görmektedir. Film ve videoları izlemek için farklı bir tutucuya gerek duymazsınız.

Tanıtım Videosu

MAGQI Manyetik Araç Şarj cihazı sadece şarj etmek için değil aynı zamanda telefonunuz için aracınızda uygun bir yuvadır. Araç içindeki Kullanım kolaylığı ve yerleşimi sayesinde telefon görüşmelerinizi bir kulaklığa gerek duymadan rahatlıkla yapabilir , telefonunuz şarjdayken de müziğinizi kolaylıkla çalabilirsiniz.
Manyetik tasarımı hareket halindeyken bile telefonunuzu güvenli bir şekilde tutar. 2 gün içerisinde hedefine ulaşan MAGQI Manyetik Şarj cihazı hedefinin %400 üzerine çıkmıştır. Mart 2017 de satışa çıkması planlanan MAGQI satış fiyatı , masa üstü ve araç kiti dahil 42 dolardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here