Kadife Laminasyonlu İç Mekan Tavan, Taban Ve Duvar Kaplamaları

Proje Fikri : Kadife Laminasyonlu İç Mekan Tavan, Taban Ve Duvar Kaplamaları / Velvet Laminated İnterior Panels For Walls,Ceilings And Floors.
İş Fikri : Marvell Lam marka kadife kaplı iç mekan kaplamaları; İç mekan duvar ve tavan kaplaması olarak dayanıklılık, yumuşaklık, akustik ve İzolasyonu tek üründe sağlayan dünyadaki ilk ürünü tanıtmakla gururluyuz. Taban döşemesi olarak ise ezber bozan bir ilk; Halı Parke ya da Parke Halı… Kısaca, üstü ince bir halı ile kaplı parke sunuyoruz döşeme dünyasına. Kısa havı ile piyasadaki en hijyen halı. Hem parkenin hem de halının avantajlarına sahip yepyeni bir yer döşemesi, üstelik su ve nemden de etkilenmediği için rahatlıkla banyo, tuvalet, mutfak… Yani artık yuvanızın tüm zeminine kaplayabilirsiniz. Limitsiz renk seçeneği ve de kirlenme, ıslanma kaygısı olmadan, istediğiniz renkte.

Business idea : Introducing Marvell Lam velvet laminated interior panels. We are proud to announce the wall and ceiling panels,as the very first in the interior world providing structural characteristics like Durability,Softness,Acoustic and Insulation individually all in one unit. For the flooring world its a first and unique, you may say; Carpet parquet or parquet carpet..you name it.Simply its a parquet laminated with a thin carpet.Its the most hygienic carpet thanks to its 2mm short pile which never allows bacterial growth. Carrying the advantages of both the carpet and parquet by itself individually, yet neither effected from moisture nor water,it can be laid throughout the house including bathrooms and kitchens,in unlimited colors without any worries of dirt and dust.

Kadife Laminasyonlu İç Mekan Tavan, Taban Ve Duvar Kaplamaları
Kadife Laminasyonlu İç Mekan Tavan, Taban Ve Duvar Kaplamaları

Firma : Flock Emprime San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Huzur Mahallesi Ahmet Bayman Cad.16/2 Şişli / İSTANBUL
E-posta : osayin@tnn.net
Web Sitesi : www.marvelllam.com
Telefon : +90 532 616 52 37
Faks : +90 212 280 67 13

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here