KadınlarArası Derneği-E-Ticaret sektörüne kadın girişimciler geliyor

Girişimcilik
Girişimcilik

Türkiye’ nin en hızlı büyüyen sektörüne “kadın girişimciler” geliyor

Daha çok kadının iş gücünde olmasına katkı sağlamak amacıyla kurulan KadınlarArası Derneği, yeni iş modellerinde kadın girişimini arttırmak amacıyla, York Trade E- İç ve E-Dış Ticaret Eğitimi Okulları ile sertifikalı e-ticaret eğitimi düzenliyor.

Teknolojinin, girişimciliğin ve ekonominin içinde kadın modeli için çalışmalar yapan KadınlarArası Derneği; üreten, yeni pazarlar hedefleyen ve yenilikçi kadınlar için e-ticaret eğitimini, sektörün öncü eğitim kurumlarından York Trade desteği ile gerçekleştirecek.

Eğitimlere; iş fikri olan, üreten ve ürünlerini geniş kitlelere tanıtmak- satmak isteyen, kariyer ayrımında olan, kariyer değişimi yapmak, yerden ve zamandan bağımsız çalışmak isteyen temel bilgisayar eğitimine sahip, her yaştan kadın katılabilecek.

Katılımcılar, deneyimli eğitmenler tarafından verilecek 60 saatlik sertifikalı e-ticaret eğitiminde; e-ticaretin temel bilgileri, e-dış ticaret, e-pazarlama, etkili web sitesi hazırlama, arama motoru optimizasyonu gibi bir çok konuda bilgi sahibi olacaklar.

Eğitimler York Trade E-İç ve E-Dış Ticaret Enstitüsü’ nün İstanbul Şişli Şubesi’ nde düzenlenecek.

E-ticaret eğitimi girişimci olmak isteyenlerin yanında, e-ticaret sektöründe çalışmak isteyen kadınlar için de iş fırsatı oluşturuyor.

Global girişimcilik örnekleri ile bakış açılarını geliştirmek, iş fikirlerini internete taşımak isteyenler için hazırlanan programda, teorik bilgiler grup çalışmaları ile pekiştirilerek önemli bilgi akışı sağlanacak.

Eğitim Başlangıç Tarihleri:
Hafta İçi : 4 Mart 2013
Hafta Sonu : 9 Mart 2013

Eğitim Süresi : 60 saat
Eğitim Yeri : York Trade Dış Ticaret Enstitüsü
Halaskargazi cad. No:145 Kuran İş Merkezi
Kat:2 Şişli / İSTANBUL

Kayıt ve Detaylı Bilgi için: 0212 233 84 14

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here