Kahve Durağı Franchising veriyor

Kahve Durağı Türkiye’de Bayilikler Vermeye devam ediyor

Kahve Durağı bayilik / franchise bilgileri güncellenmiştir. Firma Türkiye’de son yıllarda hızlı bir büyüme ivmesi yakalamıştır. Toplamda 86 şubeye ulaşan Kahve Durağı ülkemizin bir çok şehrinde yer almayı başarmıştır.

Kahve Durağı Marka Tescil Belgeli yiyecek, ­içecek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Kahve Durağı Markanın bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulamakta ve günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.

Kahve Durağı Ayrıntılı Bayilik Dosyası İçin Formu Doldurun

[wpforms id=”377033″ title=”false” description=”false”]

Kahve Durağı

Franchise sistemi ile şube ağını genişleten bir kahve zinciri olan Kahve Durağı “franchise”lerinin yatırım maliyetleri açılacak mekanın genişliğine göre değişmektedir. Mekanın iç alanı asgari 100 m2​​, dış alanı ise asgari 80 m2​ ​olmalıdır. (Dış mekanın mevcut olması zorunludur.)

Kahve Durağı cadde lokasyonlarında “shop”; AVM’lerde ise hem “shop” hem “Kiosk” konseptiyle hizmet vermektedir. Şube açılmadan önce Kahve Durağı’nın lokasyonun uygunluğuna karar vermiş olması gerekmektedir. Ayrıca şubenin lokasyonu ile ilgili fizibilite çalışması; şubenin açılacağı şehir ile ilgili araştırma yapılmalıdır.

Aylık reklam talebinde bulunmayan Kahve Durağı her “franchise”nin aylık hasılatı üzerinden %3 royalty fee (prim) almaktadır.  Kahve Durağı açılacak her şubenin projesini kendisi yürütmekte, mekanı her şeyi ile hazır olacak şekilde “franchise”ye teslim etmektedir. Aynı zamanda şubelerinde çalışacak personelleri  temin etmekte, tüm barista ve servis personeline eğitim vermektedir.

Kahve Durağı franchising sözleşmeleri 5 yıl boyunca geçerli olup, süre bitiminde taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde otomatik olarak yenilenmektedir.

1 YORUM

  1. Slm.ben bursa İnegöl den yazıyorum.bu iş için bayilik ücretini öğrenebilir miyim? Teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here