Kahve Makinesi The Barisieur 530 Bin dolar destek aldı

Kahve Makinesi The Barisieur 530 Bin dolar destek aldı 1
kahve makinesi

The Barisieur adlı kahve makinesi, 530 Bin dolar destek almayı başardı.

İngiltere’nin Londra şehrinde yaşayan bir makine mühendisi, geliştirdiği alarmlı ve saatli kahve makinesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. The Barisieur adını verdiği ürün güne erken başlayanlar için müthiş bir icad.

Alarmı bulunan cihaz, belirlenen saatte kahvenizi pişiriyor ve baş ucunuzda hazır ediyor. Kahve kokusu insan için önemli bir uyarıcıdır. Böylece baş ucunuzdan gelen kahve kokusuyla çok daha rahat ve enerjik bir şekilde uyanmış oluyorsunuz.

Cihaz ayrıca çay severler için de geçerli bir ürün. Kahve yerine çay da yapabilen The Barisieur kaynar suyun sesiyle ve çay kokusuyla uyanmanızı sağlayabiliyor.

Kullanıcısının sabah kalkma alışkanlığını geliştiren ve güne çok daha rahat, stressiz ve enerjik başlamasını sağlayan ürün, Indiegogo üzerinden satılıyor ve şu ana kadar tam 530 bin dolarlık destek elde ederek muhteşem bir başarıya imza attı.

Cihazın işleyişi ise oldukça basit. Geceden kurulan alarmla aktif hale gelen cihaz, pişirme alanında yine geceden hazırlanmış olan kahve ya da çayın pişirilmesini sağlıyor. Pişme işleminden sonra üzerindeki düzenek sayesinde otomatik olarak bardağa dökülen içecek, bardağın altında bulunan hazne sayesinde sürekli sıcak tutuluyor.

saatli-kahve-makinasi2
kahve makinesi

Ayrıca cihazda süt haznesi de bulunuyor. Bilindiği gibi bir çok kahve sever, kahvelerini sütlü içerken aynı şey çay içenler içinde geçerli. İngiltere’de bir çok insan çayını sütlü içer.

The Barisieur’a sahip olmak için Indiegogo üzerinden ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cihaz, kampanya süresince %30 indirimli olarak 300 dolardan satılıyor. Toplu alımlar için farklı fiyat paketleri de bulunan kahve makinesini örneğin 10 tanesi 2600 dolardan satın alabiliyorsunuz. Ürün Sayfası

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here