KAISR Şişme Yatak 4.000.000 Dolar Yatırımı Geçti

KAISR Şişme Yatak 4.000.000 Dolar Yatırımı Geçti 1
KAISR

KAISR 4.000.000 Dolardan Fazla Yatırım Almayı Başaran Şişme Yatak Projesi

Pompaya ihtiyaç duymadan şişebilen ve her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Amsterdam’da geliştirilen bu mükemmel proje çok kısa süre de belirlediği yatırım alma tutarının % 19.860 katı yatırım almayı başardı.

şişme yatak
Kaısr

Şişme yataklar son 8 yıldır insanların hayatına girmeye başladı. Sadece havuz veya denizlerde kullanılan şişme yataklar zamanla hayatımızın her noktasın da yer almaya başladı. Ancak şişme yatakların tek bir sorunu elektronik pompa ile şişirilebilir olmasıydı. Bu soruna bir çözüm geliştiren KAISR Orijinal isimli proje sayesin de her zaman ve her yerde istediğiniz zaman pompaya ihtiyacınız olmadan rahatlıkla şişme yatağınızı kurabilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz. KAISR’ı deniz, havuz, park ve kamp alanların da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayriyeten minimal boyutlar da olması kullanıcıya taşıma zorluğu çıkartmamaktadır.

KAISR Orijinal isimli ürünü kullanmak için koruyucu kılıfından çıkartıp içini hava ile doldurmanız gerekmektedir. Yani tek yapmanız gereken atmosferde KAISR’ı dalgalandırmak. Böylelikle kolayca şişerek ve dinlenmeniz için çok yumuşak bir yatak haline gelir. Başka bir açıdan baktığımızda arkadaşlarınız ile plaja gittiğiniz de ağır plaj sandalyelerini süreklemek veya havlu üzerine sert bir zemine yatmak can sıkıcı bir durum bunların hiç birinin olmamasını isteyen biri KAISR’ı alarak bütün sorunlarına çözüm bulabilir. Amsterdam’da üretilen KAISR isimli proje 2014 yılında bilgisayar üzerinde projelendirilmeye başlandı.

şişme1
Kaısr

2015 yılında tasarımı kesinleşen ürünün prototipine başlanıldı ve 2015’in son çeyreğinde bu prototip bitirilerek 2016’nın mart ayında indiegogo aracılığı ile fon toplamak için indiegogo yatırımcıları ile bağlantı kurdu. Yatırımcılardan Talep ettiği alt limit yatırım tutarı 18.500 dolar iken Kaısr isimli proje belirlemiş olduğu alt limitin bayağı üstüne çıkarak 4.000.000 dolardan fazla fon topladı. 24.692 kişi tarafından desteklenen proje sağlıklı bir şekilde seri üretime başlayabilecek.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here