Kale çelik kapıdan inovasyon örneği

Kale Endüstri Holding çelik kapılardaki kilit sistemlerine farklı bir bakış açısı getirerek bu konuda farklı ve etkili bir çözüm üretmiş durumda. Son teknoloji ile donatılmış yeni çelik kapılarında, kodlanmış parmak iziniz hassas PİKS optik tarayıcı ile okunup, parmak iziniz algılandıktan sonra kapı otomatik olarak açılıyor. Dışarıya çıkmak istenildiğinde tek bir tuş ile kapı yine otomatik olarak açılıyor. Kullanıcının ayrıca anahtar kullanmasına ya da taşımasına gerek bırakmayan sistem; opsiyonel olarak değişken kodlu uzaktan kumanda ile de çalıştırılabiliyor.
Sistem ayrıca 30 kişiye kadar parmak izi tanımlanabilen ileri bir güvenlik sistemi sunuyor. Kullanım konforunun yanı sıra güvenliğin en üst seviyeye çıkarıldığı bu üründe, özel bir pille yaklaşık 10 bin adet açma kapama işlemi gerçekleştirilirken 6-7 yıl pil değiştirmeden kullanma imkanı veriyor. Kapının bir diğer özelliği de dışardan zorlandığında (hırsızlık v.b.) 105 desibel ses şiddetine sahip gizli alarm sistemi ile uyarı sistemine sahip olması.

5 YORUMLAR

  1. çok güzel bir fikir teşekkürler anahtardan kurtuluyoruz fakat öyle bir şey olsada yanımda taşıdığım 10 adet anahtardan kurtulsam ev araba köydeki ev babamın arabası hepsini çalıştıracak tek bir alet nasıl olur

  2. icatların hepsi muhteşem özellikle askılı sandalye ve not yazılan tost makinesi ikisini de çok güzel

  3. harıka bır gunenlık sıtemı olan kapı fakat bunu fıyatı konusunda nereden bılgı alabcagız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here