Kale kilit’den inovatif ürün.

Kale Kilit, tüm çelik kapılara uyumlu XD Elektronik Kilit ürünü ile kilit taşımayı ortadan kaldırıyor.Şifre kutusunda 9 kişiye kadar tanımlanabilen giriş kodu tuşlanarak veya akbil şeklindeki ID anahtarı ile kullanılabilen sistem, güvenlik ve kullanım kolaylığını bir araya getiriyor. XD Elektronik Kilit, merkezi kilitleme sistemi ile kapıyı tek seferde 9 farklı noktadan kilitleyerek tam güvenlik sağlıyor. Kilidin fiyatı ise 500 YTL+KDV.

XD Elektronik Kilit’te kapı sadece ev sahibi tarafından tanımlanan kişiler tarafından açılıp kapanabiliyor. Cepte anahtar taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran üründe tanımlanan şifre girildiği anda kapı açma-kilitleme işlemi gerçekleşiyor. Teknolojik üstünlüğünün yanı sıra çelik gövdesi ve aydınlatma sistemi ile de modern bir görüntüye sahip. Pil ömrü yaklaşık 1 yıl olan XD Elektronik Kilit düşük voltaj (enerji) uyarısı veriyor. Buna rağmen piller değiştirilmezse tamamen pillerin boşaldığı durumda 9 voltluk pil bloğu ile geçici enerji beslemesi yapılarak giriş yapılabiliyor.

Kapıya dışarıdan herhangi bir zorlama ve darbe durumunda 80 desibel şiddetindeki alarm devreye girerek kullanıcısını uyarıyor.(Hürriyet)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here