Kamera kapağı projesi istediği yatırımı aldı

Kamera kapağı

Cep telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınızda kamera güvenliği için kapak istiyorsanız işte aradığınız cihaz tam da bu.

Mobil cihazlar, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar. dahil olmak üzere günümüzde milyonlarca insan kamera içeren cihazlar kullanmakta. Kameralar artık bilgileri kayıt altına almak ve bunları paylaşmak için vazgeçilmez seçenekler. Bu nedenle de insanlar kameralarının gizliliğine ihtiyaç duymakta. Intelligent Security firması bu ihtiyaca karşılık IS I CC yi üretmeye karar verdi.

IS I CCDünyanın en ince,en ergonomik web kamerası gizlilik kapağı..

IS | CC dünyanın en ince, en ergonomik ve kesintisiz mekanik web kamerası gizlilik kapağıdır. Akıllı telefon ,tablet yada bilgisayarlarınızda ki kamera güvenliğini sağlamanız için tasarlanmıştır. Kameranızı güvende tutmak için etiket ya da post-it kullanıyor olabilirsiniz. Bunları kullanmak beraberinde çeşitli sakıncaları da meydana getirmektedir.
Cihazınızın görünümünü ve kalitesini düşürürler bu yüzden sık sık değiştirmek zorunda kalırsınız. Ayrıca uzun süre dayanmazlar ve cihazınızda parmak izi bırakmanıza sebep olurlar. Böylece cihazınızı sürekli kalıntılardan temizlemek zorunda kalırsınız. İşte tüm bunlara çözüm olarak IS I CC sunulmakta.

Kamera kapağı

Cihazın en önemli özelliği süper ince oluşu. Cihazın toplam kalınlığı 0.70 mm. Bir kredi kartından %8 daha ince olan cihaz en yakın rakiplerinden ise %37,5 daha fazla inceliğe sahiptir. Henüz patent almayı bekleyen cihaz, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlarla uyumludur. Ürün; gelişmiş yapışkanlı düşük karbonlu paslanmaz çelik halka ve özel neodimyum manyetik disk olarak iki parçadan oluşmaktadır. Halka yapışkanla cihaza, manyetik disk ise halkaya bağlanmaktadır.

IS | CC kamera kapağının bazı özellikleri

Sürgülü disk kolay erişim sağlamaktadır.
Yüksek kaliteli çelik ve neodimyum cihazın kalitesini arttırır.
Kullandığınız cihazda parmak izinizi bırakmanızı engeller.
0.70mm kalınlık dizüstü bilgisayarlarınızın kapanmasında herhangi bir engel teşkil etmez.
Ürünü cihazınızdan çıkarttığınızda kolay temizlenir ve iz bırakmaz.
Nikel kaplaması sayesinde aşınma olmaz ve suya karşı dayanıklıdır.

IS | CC’yi kullanmak oldukça basit;
IS I CC yi takmak için önce mıknatısını halkadan çıkarın. Kamera alanını tortu bırakmayacak bir ekran temizleme ürünü ile temizleyin. Kamera alanının kuru kalması önemlidir. Halkayı yapıştırmak için halkanın yapışkan tarafına değmeden mavi astarı halkanın dışına çıkarın. Cihazı hizaladığınızdan emin olduktan sonra halkayı hafifçe yerleştirin. Son olarak, mıknatısını tekrar halkaya yerleştirin. Ürünü cihazınıza yerleştirme işi bittikten sonra parmağınızı halka üzerinde kaydırarak açma, kapama işlemini yapabilirsiniz. Ürün İsviçre’nin Cenevre kentinde genç bir girişimci olan Lourent Etienne tarafından geliştirilmekte olan bir şirket projesidir. Mayıs 2017 de teslim edilecek ürün 15 dolardan satışa sunulacaktır. Ayrıca ürün şu anda 56.584 İsviçre frangı yatırım almayı da başarmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here