Kanepeye Dönüştürülen Ranza

Kanepeye Dönüştürülen Ranza yada Ranzaya Dönüştürülen Kanepe Görseli

Kanepeye Dönüştürülen Ranza 

Slumbersofa Duo’nun Kanepeye dönüştürülen Ranzası, zarif bir kanepeden hızlı bir hareket ile iki ayrı yatağa dönüşebilmektedir. Ürün hem kanepe hem de ranza şeklinde ve ayrıca, Ranza’da yatarak kanepelerde uzanarak yada oturarak çok fazla zaman geçireceğiniz için, her yatak ortopedik, çıtalı tabana sahip ve standart şilte birlikte sunuluyor.

Ranza yatak, kolayca kanepeye dönüşür ve rahatlıkla misafir odalarında kullanılabilir. Evi küçük olan insanlar, yaşam alanlarına bu kanepe ile birlikte genişlik ve ferahlık katabilirler. Yada arkadaşlarıyla küçük bir dairede oturan üniversite öğrencileri için bu kanepe biçilmiş bir kaftan ve var olan dar alanlarına Ranza kanepe sayesinde kullanışlılık sağlayabilirler.

Kanepeye Dönüştürülen Ranza 

Ürün müşterilerine en iyi kaliteyi sunmak için Slumbersofa Duo isimli firma tarafından İtalya’da üretildi. Slumbersofa 200’den fazla farklı kılıfla dikilerek (kumaş, sentetik ve gerçek deri) üretilebiliyor. 39,9 ”x 88,6” (100 cm x 225 cm) boyutlarında Slumbersofa, fasülye sırığı dediğimiz :) en uzun insanları bile üzerinde kolayca barındırabilir.

Ülkemizde, Ranza Kanepe tasarımlarına yeni bir boyut kazandırmasını umduğum bu Ranzaya dönüşen Kanepe Tasarımını yada Kanepeye dönüşen Ranza Tasarımını siz değerli okuyucularımız (girişimcilerimiz) ile paylaşmakta yarar görüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here