Kanz Shop Bayiliği

Dekorasyonu ,Koleksiyonu ,Ürün karması ,Satış Sistemi , Müşteri Memnuniyeti politikaları,ödeme araçları , fiyat politikası , görsel malzemeleri standardize edilmiş KANZ Mağazası Konseptini KANZ SHOP olarak tanımlamaktayız. Sözkonusu Mağaza konsepti günün şartlarına ve müşteri beklentilerine göre dönemsel olarak revize edilmektedir.

Mağaza Özellikleri : Minimum 100 m2 alana sahip olması ve bulunduğu bölgenin ticari kapasitesi yüksek bir caddesinde veya Alışveriş Merkezinde olması tercih edilmektedir.

Yatırımcıda Aranan Özellikler : Perakende , Mağazacılık ve/veya Ticaret deneyimine sahip olunması ve Sözkonusu Bayilik çalışmasını bizzat yürütmesi beklenmektedir.

Teminat : Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak tarafımızca belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubu veya 1.Derece Gayrimenkul İpoteği istenmektedir.

Satış Sistemi : IDSL bağlantı ile online olarak Merkeze bağlı Mağaza bilgisayarı aracılığı ile tüm Türkiye de her ürün için sezonluk belirlenen bir perakende satış fiyatı ile satış yapılmaktadır.Sezon süresince uygulanacak indirim kampanya ve promosyonlar merkez tarafından kararlaştırılmakta ve ortak olarak uygulanmaktadır.Çalışılmakta olan taksitli kredi kartlarını avantajlı çalışma koşullarından bayilerimizin faydalanması sağlanmaktadır.

Yatırım Maliyeti: KANZ SHOP Mağazasının dekorasyon maliyeti zemin , tavan ,elektrik tesisatı raf sistemleri dahil yaklaşık 400 YTL/m2 tutarında oluşmaktadır.

Kar Marjları : Bayi siparişlerinde bir minimum adet ve bu adete uygulanan kar marjı söz konusu dur. Siparişi adedi arttıkça bu ar marjı bayi lehine artmaktadır. Kar Marjları karşılıklı görüşmelerde telaffuz edilecektir.

Reklam/Tabela Desteği : Sezon açılışı , İndirim ve Kampanyalarda Ulusal reklam kampanyaları firmamızca düzenlenmektedir.Tabela ve görsel malzemeler (poster vb) Firmamızca temin edilmektedir.

İndirim Desteği : Genel indirim dönemine girmeden Bayi Mağazasında bulunan Sezon ürünleri için indirim desteği verilmektedir.

Değişim Desteği : Genel indirim dönemine girmeden önce, Bayi merkezin onayını alarak Mağazasında satış kabiliyeti düşük ürünleri ,İade ederek yerine satış kabiliyeti yüksek ürünleri sipariş edebilir.

KANZ CORNER

Koleksiyonumuzu birden fazla Markayı kendi mağazasında satışa sunan girişimcilerede açıyoruz.

Mağaza Özellikleri : Mağazanın bulunduğu bölgede KANZ SHOP bulunmaması gerekmektedir.

Yatırımcıda Aranan Özellikler : Perakende , Mağazacılık ve/veya Ticaret deneyimine sahip olunması ve Sözkonusu Bayilik çalışmasını bizzat yürütmesi beklenmektedir.

Teminat : Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak tarafımızca belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubu istenmektedir.

Kar Marjları : Bayi siparişlerinde bir minimum adet ve bu adete uygulanan kar marjı söz konusudur. Siparişi adeti arttıkça bu ar marjı bayi lehine artmaktadır.Kar Marjarı karşılıkı görüşmelerde telafuz edilecektir.

Adres : Fatih Cad. Dereboyu Sok. No : 3 Halkalı / İSTANBUL
Telefon : 0 212 – 470 73 80
Faks : 0212 696 15 58
Web Sitesi : www.kanz.com.tr
E-mail : kanzcocuk@kanz.com.tr

1 YORUM

  1. BENİM KIBRISIN GAZİMAGOSA ŞEHRİNDE DOĞUAKDENİZ ÜNİVERSİTESİNİN BULUNDUĞU ANACADE ÜZERİNDEKİ İŞMERKEZİNDE ANACADEYE BAKAN TAKRİBEN 300 METREKARE CİVARINDA OLAN 2010 ŞUBAT AYINDA TAMAMLANACAK OLAN DÜKANIM BULUNMAKTA OLUP KONSENSÜS SAĞLADIĞIMIZ TAKTİRDE ÜRÜNLERİNİZİN BAYİLİĞİNİ YAPMAK İSTİYORUZ. NAZIM İLERİCİ DİREKTÖR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here