Karafırın Güncel Bayilik Bilgileri

Karafırın bayilik bilgileri

Karafırın % 100 Türk sermayesi ile kurulmuş ve bir aile şirketidir, sektöründe farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamakta ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetilmektedir.

Karafırın bayilik yatırım bilgileri

Karafırın açmak için gereken bayilik bedeli 150.000 liradır. M2 başına ortalama 3.500 lira yatırım bedeli bulunan firma cironun yüzde birini reklam katılım ücreti olarak almakta. İsim hakkı olarak ise cironun yüzde 5 ‘ini alan firma ayrıca bayilik almak isteyenlerden 1.derece gayrimenkul ipoteği ya da banka teminat mektubu istemektedir.

Karafırın; çalışanları, ürün çeşitliliği ve uzman deneyimi ile sektöründe öncü ve lider bir kurumdur. 1905 yılından bugünlere uzanan ve fırıncılıkla başlayan bu yolculuk, insanların bir arada olup keyifli zaman geçireceği sıcacık bir mekan olma hayali ile bugünkü şeklini almıştır. Eşsiz lezzetler, cafe & pastahane anlayışına getirilen özgün yorum ve marka değerleriyle oluşturulan kurum kültürü; şirketin temel felsefesi olan ‘evrendeki canlı cansız herşeye ve aralarındaki kusursuz dengeye duyulan derin saygı’ ya dayanır.

Karafırın bayii sahibi olarak, başarınız için çalışan deneyimli bir takımın desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız. (Sizin başarınız bizim başarımız demektir). Kendi ticari kararlarınızı verirken deneyimlerimizi hizmetinize sunacağız. İmalat sorunları ile uğraşmayacaksınız, yeni bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız, diğer bayi sahiplerinin deneyimlerinden yararlanacaksınız. Karafırın’ın büyüyen ismi ve birikimi ile sizin enerjinizin birleşmesi başarının en önemli anahtarı olacaktır.

2 YORUMLAR

  1. ACIBADEM AKASYA AVM yanıbaşında 600 m2 kiralık işyerim 15 000 tl
    300m2 kiralık işyerim 10 000 tl
    İlyas Bektaş
    05322919598

  2. herşey çok güzelde bayiliğinizi yürütmek istediğimiz mağazamızda çalışacak personelleri sizin tarafınızdan temin etme imkanımız varmıdır acaba

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here